Gry

Battlefield 1: W imię cara - ruszymy na front wschodni

przeczytasz w 1 min.

Drugi z dużych dodatków przeniesie nas w chłodniejsze rejony.

Do Battlefield 1 zmierzają kolejne nowości. W najbliższej przyszłości spodziewać możemy się następnych aktualizacji oraz drugiego dużego dodatku - W imię cara.

Największe zainteresowanie wzbudzi oczywiście ten ostatni. Chociaż na większą dawkę szczegółów obecnie liczyć nie możemy, twórcy uchylili rąbka tajemnicy. Zgodnie z tym co sugeruje tytuł dodatku, ruszymy na front wschodni. W klimat tam panujący wprowadzają pierwsze z opublikowanych grafik koncepcyjnych.

„Battlefield 1 W imię cara poprowadzi was na front wschodni, gdzie będziecie walczyć u boku armii rosyjskiej. Poznacie okrucieństwa walki i zaznacie rosyjskiej zimy. Zapraszamy do obejrzenia grafik. Przygotujcie się na nową taktykę wykorzystywaną przez armię rosyjską. Mróz jest zimny, ale stal jeszcze zimniejsza.”

Battlefield 1: W imię cara

Battlefield 1: W imię cara dodatek

Jeśli chodzi natomiast o elementy wprowadzane przez aktualizacje, w wiosennej pojawią się między innymi plutony. Dzięki nim można będzie połączyć siły ze znajomymi, zwyciężać i osiągać cele jako jedna jednostka.

Źródło: battlefield

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wiktorn86
  4
  No to się wstrzelili, w tym roku mija 100 lat od obalenia caratu. Jeszcze w lipcu niech wypuszczą, dokładnie tego dnia w którym despotę stracono.
  • avatar
   Lukassuss
   -1
   Ciekawe czy w dodatku będzie coś do Singla bo jak nie to podziękuje tak jak za ten ostatni ...
   • avatar
    sabaru
    -2
    Fajne rendery z 3ds max.
    • avatar
     radex126
     0
     co wy z tym singlem w multi masz prawdziwego myślącego podczas gry człowieka który walczy a nie sztuczną inteligencję w sp jeżeli BF 1 wam nie odpowiada to SYBERIE 3 sobie kupcie tam macie singla