• benchmark.pl
 • Gry
 • Battlefield: Hardline z nowym zwiastunem - jak długa będzie kampania?
Gry

Battlefield: Hardline z nowym zwiastunem - jak długa będzie kampania?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Ostatnio nie mówiło się za wiele na temat kolejnej odsłony serii Battlefield. Czas to zmienić.

Battlefield: Hardline gra

Ostatnio nie mówiło się za wiele na temat kolejnej odsłony serii Battlefield. Premiera Battlefield: Hardline zbliża się jednak coraz większymi krokami i dlatego też producent będzie powoli zwiększał częstotliwość publikowania materiałów związanych z jego produkcją.

Gracze podpytywać zaczęli o długość kampanii, jaka zostanie im tutaj zaoferowana. Niestety konkretów nie poznaliśmy, ponieważ twórcy zdradzili jedynie tyle, że będzie to zależne od dokonywanych przez grającego wyborów. Podobno możliwa ma być tutaj spora swoboda i dlatego też podanie dokładnej liczby godzin nie jest możliwe. Szkoda jednak, że nie pokuszono się chociażby o zarysowanie orientacyjnego czasu, jaki można będzie spędzić przy Battlefield: Hardline w pojedynkę.

Bez zbędnego owijania w bawełnę podano natomiast do wiadomości fakt, iż nie pojawi się tutaj tryb kooperacji. Zwolennicy zabawy z innymi graczami otrzymają zatem jedynie multiplayer. Pozostaje mieć nadzieję, że zgodnie z obietnicami będzie on bardzo rozbudowany.

Na deser udostępniony został natomiast nowy zwiastun gry. Nie jest on może szczególnie długi, ale dzieje się tu naprawdę sporo.


Premiera Battlefield: Hardline zaplanowana jest na 17 marca przyszłego roku. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: forbes, youtube, onlysp

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  coś czuję że będzie "amerykański" (s)hicior :) no ale pożyjemy, zobaczymy.

  wesołych wszystkim czytelnikom i redakcji.
  5
 • avatar
  rTech
  Na zwiastunie wygląda pieknie, jak będzie chyba każdy wie :)
  4
 • avatar
  Streck
  Kampania zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję, że nie będą potrzebowali pół roku, aby multiplayer działał normalnie jak było w przypadku Bf4.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  ostatni w miare singiel był w BF:BC2.puzniej szkoda gadac
  -1
 • avatar
  moorell
  Pytanie nie powinno brzmieć "jak długa" a jak interesująca i wciągająca. BF4 nie kupiłęm, ale BF3 to była tak straszna porażka (mam na myśli singla), że już nie wierzę, że w BF-ie ujżymy cokolwiek na poziomie.
  Jeśli będzie tak samo liniowo, oskryptowanie oraz z beznadziejnymi qte dorzuconymi to BF HL singla będę mógł sobie spokojnie odpuścić.
  -2
 • avatar
  edziu
  Ktoś gra w kampanie? Serio kogoś to interesuje?
  -7
 • avatar
  wdowa94321
  I dźwięki z Undergrounda 2 :D
 • avatar
  siwy3551
  BF4 i CoD: Ghost singla zrobiłem w poniedziałek. Porażka... Co mnie Multi interesuje? Multi są lepsze za darmo, a za takie pieniądze oczekuję dobrej kampani. Także ja nie wydam złotówek na to coś...