• benchmark.pl
 • Gry
 • Battlefield: Hardline z nowym zwiastunem - jak długa będzie kampania?
Gry

Battlefield: Hardline z nowym zwiastunem - jak długa będzie kampania?

przeczytasz w 1 min.

Ostatnio nie mówiło się za wiele na temat kolejnej odsłony serii Battlefield. Czas to zmienić.

Battlefield: Hardline gra

Ostatnio nie mówiło się za wiele na temat kolejnej odsłony serii Battlefield. Premiera Battlefield: Hardline zbliża się jednak coraz większymi krokami i dlatego też producent będzie powoli zwiększał częstotliwość publikowania materiałów związanych z jego produkcją.

Gracze podpytywać zaczęli o długość kampanii, jaka zostanie im tutaj zaoferowana. Niestety konkretów nie poznaliśmy, ponieważ twórcy zdradzili jedynie tyle, że będzie to zależne od dokonywanych przez grającego wyborów. Podobno możliwa ma być tutaj spora swoboda i dlatego też podanie dokładnej liczby godzin nie jest możliwe. Szkoda jednak, że nie pokuszono się chociażby o zarysowanie orientacyjnego czasu, jaki można będzie spędzić przy Battlefield: Hardline w pojedynkę.

Bez zbędnego owijania w bawełnę podano natomiast do wiadomości fakt, iż nie pojawi się tutaj tryb kooperacji. Zwolennicy zabawy z innymi graczami otrzymają zatem jedynie multiplayer. Pozostaje mieć nadzieję, że zgodnie z obietnicami będzie on bardzo rozbudowany.

Na deser udostępniony został natomiast nowy zwiastun gry. Nie jest on może szczególnie długi, ale dzieje się tu naprawdę sporo.


Premiera Battlefield: Hardline zaplanowana jest na 17 marca przyszłego roku. Gra dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: forbes, youtube, onlysp

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  coś czuję że będzie "amerykański" (s)hicior :) no ale pożyjemy, zobaczymy.

  wesołych wszystkim czytelnikom i redakcji.
  • avatar
   rTech
   4
   Na zwiastunie wygląda pieknie, jak będzie chyba każdy wie :)
   • avatar
    Streck
    1
    Kampania zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję, że nie będą potrzebowali pół roku, aby multiplayer działał normalnie jak było w przypadku Bf4.
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     ostatni w miare singiel był w BF:BC2.puzniej szkoda gadac
     • avatar
      moorell
      -2
      Pytanie nie powinno brzmieć "jak długa" a jak interesująca i wciągająca. BF4 nie kupiłęm, ale BF3 to była tak straszna porażka (mam na myśli singla), że już nie wierzę, że w BF-ie ujżymy cokolwiek na poziomie.
      Jeśli będzie tak samo liniowo, oskryptowanie oraz z beznadziejnymi qte dorzuconymi to BF HL singla będę mógł sobie spokojnie odpuścić.
      • avatar
       edziu
       -7
       Ktoś gra w kampanie? Serio kogoś to interesuje?
       • avatar
        wdowa94321
        0
        I dźwięki z Undergrounda 2 :D
        • avatar
         siwy3551
         0
         BF4 i CoD: Ghost singla zrobiłem w poniedziałek. Porażka... Co mnie Multi interesuje? Multi są lepsze za darmo, a za takie pieniądze oczekuję dobrej kampani. Także ja nie wydam złotówek na to coś...