Gry komputerowe

Bayonetta w 8 bitach - zagraj za darmo

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Fani Bayonetty i miłośnicy gier retro mają ciekawą grę do sprawdzenia. Oby jak najwięcej takich niespodzianek. Dobra robota, SEGA!

Jeśli jesteście miłośnikami gier retro, to w ten weekend najpewniej nie zrobicie zbyt wiele pożytecznego. SEGA bowiem przygotowała bardzo ciekawą niespodziankę na początek kwietnia.

Bayonetta jest jedną z najbardziej charakterystycznych i (sądząc po recenzjach) lubianych protagonistek w świecie gier wideo. Jej miłośnicy właśnie doczekali się jeszcze jednej gry z wiedźmą w roli głównej. Tym razem jednak w wersji 8-bitowej.

Gra jest prosta do bólu (choć niekoniecznie łatwa), a mechanika opiera się na kilku podstawowych elementach: skokach, podwójnych skokach, strzelaniu i zdobywaniu punktów. „Bycie złym nigdy nie było tak retro” – zapowiadają twórcy.

8-Bit Bayonetta jest dostępna zupełnie za darmo i już dziś możecie pobrać ją ze Steama. Czy warto to zrobić? „Bardzo pozytywne” opinie (których jest już ponad 150) są najlepszym dowodem na to, że tak. Jeśli jednak potrzebujecie dodatkowej zachęty, rzućcie okiem na zwiastun:

Swoją drogą, szykuje sie chyba gorąca zapowiedź dla fanów Bayonetty. Na stronie firmy SEGA wystartowało bowiem odliczanie.

Źródło: SEGA

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  PCMR
  2
 • avatar
  kitamo
  kiedyś grywało się w tak proste gry a potrafiły wciągać na całe godziny.
  -1