Internet

Przegląd Bloga benchmark.pl - tydzień #3

przeczytasz w 2 min.

Zapraszamy do przeglądania najciekawszych wpisów na blogu benchmark.pl - tydzień #3.

blogi podsumowanie

Trzeci tydzień na Blogu benchmark.pl uraczył nas masą interesujących wpisów. Blogerzy powrócili do formy z pierwszego tygodnia i z ostatnich 7 dni naliczyć możemy prawie 20 publikacji. Trójka w tytule oznacza też, że już za tydzień blog stanie się dostępny dla wszystkich, a my odsłonimy wszystkie pozostałe karty. Tymczasem tradycyjnie zapraszamy Was do Przeglądu Bloga benchmark.pl - tydzień #3. A jeśli nie widzieliście najciekawszych wpisów z pierwszego tygodnia, to czym prędzej zajrzyjcie do poprzedniego przeglądu.

Przegląd zacznijmy od gier, które były często podejmowanym ostatnio tematem. Zulaga, który nowym wpisem uraczył nas w pierwszy i ostatni dzień tygodnia, napisał o niebezpieczeństwach płynących z gier komputerowych. Oprócz tego czy jest na sali ktoś, kto nie grał w Need For Speed'a? Pewnie nie, więc każdego powinien zainteresować wpis o powolnym psuciu się tej marki. W tym tygodniu również wilkołak22, znany od teraz jako Tomek Wilczyński, przywołał kilka pięknych wspomnień, poruszając temat sagi Gothic. Oprócz tego postarał się przeanalizować, skąd wzięła się niesamowita popularność Simsów.

Żeby jednak zagrać, trzeba najpierw grę posiadać. Doskonale wie o tym 14r33k, który pisze o tym jak za darmo otrzymać kilka naprawdę gorących gier. Pozostając w temacie przydatnych porad, mówi on również jak skuteczniej walczyć ze spamem. Lipton natomiast w swoich dwóch wpisach z tego tygodnia zawarł zarówno porady jak i rozmyślania o gamingu. Gracze zainteresują się przemyśleniami odnośnie Diablo III, z kolei osoby szukające nowego dysku SSD z pewnością znajdą kilka ciekawych modeli w zestawieniu najbardziej polecanych.

Podobny zestaw tematyczny wybrał również Tycha. O grach, a konkretniej o konsolach i ich wojnie z PC wypowiada się krótko, ale konkretnie. Niech zatem zawrze dyskusja w komentarzach! Oprócz tego radzi jak ustrzec nasz komputer przez złośliwym oprogramowaniem typu malware. Z rad MiK86 nie ucieszy się natomiast przede wszystkim procesor komputera, bo po raz kolejny radzi on jak wycisnąć z niego siódme poty.

Para blogerów jednak bez rozpraszania się dalej realizuje podjęty na początku temat. Solomon tym razem skupia się szczegółowo na procesorze komputera. Po pierwsze jak wybrać szybką, a jednocześnie energooszczędną jednostkę, po drugie jak ją cicho i skutecznie schłodzić i po trzecie jak ją podkręcić, by nie utracić wypracowanej w trudach harmonii bezgłosu. Użytkownik cza12ster z kolei kontynuuje swoją przygodę z Ainolem. W tym odcinku czeka go trochę zabaw z oprogramowaniem.

Na koniec zaglądamy na blog 4estRa, który powrócił do tematu laptopów, ich chłodzenia i rozbudowy. Tym razem napisał jak radzić sobie z przegrzewającym się laptopem. Ciepło w uda jest przyjemne tylko do pewnego momentu, a dla komputera wcale i to w żadnym stopniu. Kończąc, odwiedzamy Bandyto3xx. Pisze on o matrycach w telefonach komórkowych i wojnie na coraz to większe rozdzielczości. Oprócz tego przekonuje, że naprawdę warto jest kupować w Internecie.

Już za tydzień będę mógł zaprosić Was do stworzenia swojego własnego bloga. Jednak przez ten ostatni tydzień mogę zaoferować masę interesujących wpisów. Warto już teraz zacząć aktywnie się udzielać w Blogu benchmark.pl. Właśnie dlatego zapraszamy was do czytania, komentowania, oceniania oraz zbierania punktów reputacji za własne komentarze. Pomóżcie nam współtworzyć ten serwis. I do zobaczenia za tydzień.

Źródło: inf. własna, redakcja

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lightning
  2
  "Pomóżcie nam współtworzyć ten serwis" pomóżcie nam docierać do bloga łatwiejszą drogą - tylko tyle.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Fajnie się rozwijają te blogi :)
   • avatar
    YuroGT
    -2
    @Lighting- dobrze powiedziane ;)