Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Czemu zawsze musi być domyślnie HD :P? Się dziwiłem czemu film się tnie :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Hm na temat tego windows 7 to już troche przestarzały news, teraz microsoft stwierdził że będzie okno wyboru przeglądarki, i totalnie zrezygnuje z wersji E... Co powoduje że jednak europejczycy jak reszta świata będą mieli możliwość aktualizacji.
   • avatar
    derekpl
    0
    sie czlowiek, rekoma namachal przy kreceniu :P
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Wszystko w filmie ok tylko dajcie ekran z napisami (dla prowadzącego) bliżej kamery. Patrzy się troche w bok i wygląda jakby myślał o czym innym albo cos :).
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jeszcze z pół roku temu mógłbym tolerować takie błędy i przymknąć oko na fakt, że Benchmark.TV raczkuje. Ale dziesiąty odcinek w połączeniu z faktem, że praktycznie każdy większy serwis już zamieszcza całkiem dobrze realizowane materiały wideo... powoduje, że mogę napisać tylko jedno. ŻENUJĄCE! Czy ktokolwiek odpowiada za to jak wygląda Benchmark.TV? Prowadzący czytający z kartki/monitora (o prompter z prawdziwego zdarzenia Was nie podejrzewam), dźwięk ma za dużo przestrzeni i pogłosu, grafika niespójnie "oczojebna", tło muzyczne beznadziejne (kwestia gustu, ale do takich produkcji spokojnie można podłożyć coś bardziej "technologicznego" zamiast tych kiczowatych bitów), animacja tła za szybka. Do tego te pseudo paseczki sugerujące co? Transmisje danych? Zupełnie nietrafione, bo to co wygląda dobrze na papierze wcale nie musi wyglądać dobrze w praktyce. Jedynie przerywnik (z animowanym logo) trzyma jakiś względny poziom, ale jego powtarzalność (w szczególności dźwiękowo) po prostu irytuje. Najlepiej wrzucić go na początek i koniec, a w środku jeśli musicie grać dźwiękiem to wytnijcie fragment tej długiej frazy! Do tego dochodzi częstotliwość pojawiania się Benchmark.TV - a ta jest zatrważająca. Zacznijcie pracować nad tymi materiałami, albo zatrudnijcie ludzi, którzy się na tym znają. Generalnie całość wygląda jak popłuczyny po materiałach filmowych na Komputronik.pl - które nieźle spełniają swoje zadanie. Czego niestety o Benchmark.TV powiedzieć nie mogę. A szkoda...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ale dowaliłeś do pieca...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Już się nie mogę Doom 4 i Rage doczekać ;P Będę musiał z tej okazji raczej wymienić kompa albo kupić konsolę, ale czego się nie robi ;)
        • avatar
         manioor
         0
         prowadzacy niech patrzy pod kamere a nie obok to bedzie jakos to wygladac bo jak mam wybierac miedzy sluchaniem a ogladaniem tych informacji to napewno wole je sluchac
         • avatar
          Baleryon
          0
          "Windows Seven", "Windows Seven"... Ja jakoś od początku czytam to "Windows Siedem". Nasuwa się tu anegdota opowiadana przez człowieka z listy dyskusyjnej "Sapek": "Na zlocie okazało się, że tylko ja wymawiam imię wiedźmina jako Dżeralt..."