Oprogramowanie

Beta IE9 we wrześniu - zobacz jak się zmienił

Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kralka
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Choć początkowo mówiono o premierze Internet Explorer w wersji 9 jeszcze w sierpniu 2010 roku, teraz wiemy, że przeglądarkę w akcji zobaczymy dopiero we wrześniu. I to tylko w wersji beta!

Oczywiście informacjami na temat nowej przeglądarki Microsoftu raczyliśmy Was już od pewnego czasu, możliwe było nawet pobranie i przetestowanie bardzo wstępnej wersji programu wypuszczonej przez ich autorów. Jednak przeglądarka stale ewoluowała i miała ku temu powody - po raz pierwszy w historii Microsoft musi zdobywać rynek, który niegdyś należał do niego z samego faktu zainstalowania Windowsa.

Poniżej kilka screenów, które wyciekły do sieci z jednej z nowszych kompilacji programu. Tradycyjnie jak ma to miejsce w tego typu sytuacjach prosimy o dystans do prezentowanych materiałów - producent oczywiście nie zechciał potwierdzić autentyczności fotografii.

 

Źródło: CNBETA.com

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adivxv5
  Internet Explorer, fajnie się tym pobiera Firefoxa ;)
 • avatar
  tom_1984
  Te testy i wykresy nie napawają optymizmem...
 • avatar
  Konto usunięte
  zgodnosc zgodnoscia, ale moja opera wiele stron wyswietla zle, chrome nie ma ulubionych na bocznym pasku, a fire fox jest brzydki jak programy z 1985roku.

  mam wszystkie 4, czasem podpatruje konkurencje IE, ale zawsze musze wrocic.
 • avatar
  Konto usunięte
  A wg. mnie najlepszym programem jest google chrome. Dzięki temu że jest prosty jest niezawodny. A ulubione strony można dodać pod paskiem URL, i mówiąc szczerze jest bardzo to wygodne :)