Audio

BFG wymienia stare karty graficzne AGP – za friko!

przeczytasz w 1 min.

Producent właśnie rozpoczyna kolejną ze swoich akcji, która ma potwierdzić, że warto stawiać na jej rozwiązania. BFG po tym jak postanowił zwrócić pieniądze za niektóre karty nVidii, przeprowadzeniu akcji związanej z dołączeniem darmowej kopii Far Cry 2, firma postanowiła ruszyć z akcją wymiany starych kart graficznych instalowanych w gnieździe AGP. Ponieważ jeszcze wielu użytkowników korzysta ze starszych płyt głównych, decyzja o zmianie platformy na PCI Express mogła być dla nich niełatwa. BFG może im w tym dopomóc.

Póki co z oferty darmowej wymiany grafiki AGP na PCI Express skorzystają amerykańscy klienci BFG. Wiadomo także, że za dodatkową opłatą – 50 dolarów – będzie można wymienić kartę AGP na mocniejszy model PCI Express. O szczegółach promocji możecie dowiedzieć się zaglądając na stronę producenta.

Choć na razie wiadomość ucieszyć może głównie użytkowników zza Atlantyku to, można spodziewać się, że BFG rozszerzy ofertę na Europę.

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  fajnie, czyli idę kupić starego używanego 6800gt i dostanę nowego 9800 ;P - to chyba głupota producenta albo jakiś haczyk jest, bo jak nie to ludzie powinni na potęgę wymieniać stare karty i te nowe sprzedawać ze sporym zyskiem. Jeszcze się okaże że stare karty są równie cenne co nowe ;)
  • avatar
   Szymon331
   0
   By wymienić kartę AGP na PCI-E ale szybszy model trzeba dopłacić, nie ma nic za darmo. Aha i ponownie mamy Fry Cry zamiast Far Cry ale to taki szczegół.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    pierwsza tabelka jest za free i w zamian za 6800gt dostajemy znacznie szybszego 9600gt.
    9600=8800=2*7900=3,5*6800 ;? spora różnica wydajności (tak teoretycznie bez żadnych benchmarków), a 9600gt też można sprzedać.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     maja tak jak wszyscy pełne magazyny kart PCI Express więc się ich pozbędą a przy okazji u klientów nabiją dużo plusów...
     ...ale sama wymiana karty to nic w porównaniu z wymianą na nową płytę główna, procek, pamięci :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      No ale trzeba oddać im w zamian ICH karty graficzne.
      • avatar
       hunio
       0
       Kolega chyba nie wie, jak nazywa się ta gra. Znowu "Fry Cry". PISZEMY FAR CRY
       • avatar
        19arek93
        0
        I jak?! Ktoś już wymienił? :)
        • avatar
         cysi3k
         0
         Rozwiązanie z zakupem na aukcji takowej karty i wymiana zapewne nie wchodzi w grę bez dowodu zakupu w sklepie ;)
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          to chyba oczywiste...
          • avatar
           Herr Doktor
           0
           Tak - już widzę jak to będzie w PL. Trochę inny rynek i inne podejście do klienta niż w USA czy nawet zachodniej części UE. Lokalni PL menadżerowie zazwyczaj nie myślą dalej końca własnego nosa, klient który zapłacił traktowany jest jak "frajer", powszechna jest "strategia" marketingowa "widziały gały co brały" i zabawa w "promocje" z gwiazdkami. Lepiej jest już chyba tylko na wschodzie - tam to nawet "w papę" (za pewnym chłopem na salony wprowadzonym) w sklepie można dostać :>