Gry

BioWare tłumaczy opóźnienie Dragon Age

Krzysztof Kołosowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Krzysztof Kołosowski
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak już wiemy Dragon Age: Origins zaliczy "obsuwę". Na szczęście gra została przesunięta jedynie na początek listopada, a nie na 2010 rok, jak to zrobiono z większą ilością tytułów.

Główny producent Dragon Age: Origins, Mark Darrah, powiedział portalowi IGN, że drobne opóźnienie nie jest wynikiem żadnych problemów technicznych z grą, lecz jest to spowodowane koniecznością podjęcia kilku ostatnich decyzji.

"Potrzebujemy trochę czasu aby sfinalizować pewne sprawy" powiedział Darrah. "Skupiamy się na tym aby każda z produkcji sprostała oczekiwaniom." Bioware wymaga od każdej wersji gry najwyższej jakości w dniu pojawienia się jej na rynku, więc studio skupia się na każdej z platform indywidualnie.

Dragon Age: Origins na Playstation 3 nie pojawi się równocześnie z wersją na PC i X360. Darrah tłumaczy to tak: "to jest jedynie porządek jaki sobie ustaliliśmy na samym początku".

Równocześnie zapewnia, że wersja PS3 nie jest wstrzymana ze względu na problemy techniczne i dodaje, że "wszystko z nią jest ok.". Darrah również nie podał daty wydania wersji na PS3, lecz powiedział, że pojawi się wkrótce po edycjach na inne platformy.

Źródło: IGN

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cr4sH
  Ta gra to będzie coś jak Dungeon Siege II ?
 • avatar
  Konto usunięte
  jakos nie oczekuje tej gry specjalnie bardziej mnie interesuje nowy KOTOR mam nadzieje ze abonament kotora nie bedzie tak wysoki jak tego shitu wowa
 • avatar
  piranha
  A ja tam bardziej czekam na Mass Effect 2.Jedynka była 'pro' wiec mam zamiar kupić także 2 :D
 • avatar
  tom_1984
  Znowu D&D - wolę czekać na Mass Effect 2
 • avatar
  Bany_krk
  ja tam czekam na pierwsze gry na D&D 4.0
 • avatar
  SoundsGreat
  Jak zwykle jakaś obsuwa.. Nie pamiętam jaka ostatnia gra została wydana zgodnie z pierwsza datą premiery:P
 • avatar
  Konto usunięte
  Ta gra wyznaczy nowe kierunki na przyszłość dla nurtu RPG. I tak, jak dzisiaj mówimy: "następca Baldur's Gate", to za kilka lat pewnie stwierdzimy: "duchowy spadkobierca Dragon Age: Origins" :)