Gry

BioWare tłumaczy opóźnienie Dragon Age

przeczytasz w 1 min.

Jak już wiemyDragon Age: Origins zaliczy "obsuwę". Na szczęście gra została przesunięta jedynie na początek listopada, a nie na 2010 rok, jak to zrobiono z większą ilością tytułów.

Główny producent Dragon Age: Origins, Mark Darrah, powiedział portalowi IGN, że drobne opóźnienie nie jest wynikiem żadnych problemów technicznych z grą, lecz jest to spowodowane koniecznością podjęcia kilku ostatnich decyzji.

"Potrzebujemy trochę czasu aby sfinalizować pewne sprawy" powiedział Darrah. "Skupiamy się na tym aby każda z produkcji sprostała oczekiwaniom." Bioware wymaga od każdej wersji gry najwyższej jakości w dniu pojawienia się jej na rynku, więc studio skupia się na każdej z platform indywidualnie.

Dragon Age: Origins na Playstation 3 nie pojawi się równocześnie z wersją na PC i X360. Darrah tłumaczy to tak: "to jest jedynie porządek jaki sobie ustaliliśmy na samym początku".

Równocześnie zapewnia, że wersja PS3 nie jest wstrzymana ze względu na problemy techniczne i dodaje, że "wszystko z nią jest ok.". Darrah również nie podał daty wydania wersji na PS3, lecz powiedział, że pojawi się wkrótce po edycjach na inne platformy.

Źródło: IGN

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cr4sH
  0
  Ta gra to będzie coś jak Dungeon Siege II ?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   jakos nie oczekuje tej gry specjalnie bardziej mnie interesuje nowy KOTOR mam nadzieje ze abonament kotora nie bedzie tak wysoki jak tego shitu wowa
   • avatar
    piranha
    0
    A ja tam bardziej czekam na Mass Effect 2.Jedynka była 'pro' wiec mam zamiar kupić także 2 :D
    • avatar
     tom_1984
     0
     Znowu D&D - wolę czekać na Mass Effect 2
     • avatar
      Bany_krk
      0
      ja tam czekam na pierwsze gry na D&D 4.0
      • avatar
       SoundsGreat
       0
       Jak zwykle jakaś obsuwa.. Nie pamiętam jaka ostatnia gra została wydana zgodnie z pierwsza datą premiery:P
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ta gra wyznaczy nowe kierunki na przyszłość dla nurtu RPG. I tak, jak dzisiaj mówimy: "następca Baldur's Gate", to za kilka lat pewnie stwierdzimy: "duchowy spadkobierca Dragon Age: Origins" :)