Gry komputerowe

Blizzard chwali się materiałami z Overwatch i ujawnia datę startu beta testów

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Mowa tu o produkcji, która osadzona zostanie w nowym dla Blizzarda świecie, a takowego nie widzieliśmy od roku 1998.

Overwatch gra

W listopadzie zeszłego roku Blizzard zapowiedział grę Overwatch. Od tego czasu nie wspominał jednak o niej szczególnie często, ale wreszcie coś się ruszyło i poznaliśmy nowe, całkiem istotne informacje.

Mowa tu o produkcji, która osadzona zostanie w nowym dla Blizzarda świecie, a takowego nie widzieliśmy od roku 1998. Chociażby z tego tylko powodu Overwatch zapowiada się ciekawie, ale atutów ponoć tytuł ten będzie miał więcej. O tym, jak dużym potencjałem dysponuje ta nastawiona na zabawę w sieci strzelanka przekonamy się jesienią. Właśnie wtedy rozpocząć mają się bowiem beta testy Overwatch.

Ne tę chwilę zostają nam natomiast publikowane przez producenta materiały wideo. Z okazji PAX East pojawiły się dwa. Nie dość, że ukazują one fragmenty rozgrywki to dodatkowo przybliżają nam sylwetki dwóch postaci.

Zarya to "jedna z najsilniejszych kobiet na ziemi, słynna sportsmenka, która zrezygnowała z kariery na rzecz ochrony bliskich i ojczyzny przed wojną". Nie mniej ciekawie przedstawiany jest jednak McCree - rewolwerowiec, który prócz swojego głównego oręża dysponuje również granatami oślepiającymi.


 


Źródło: vg247, youtube

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dubler
  Graves? Is that you?
  5
 • avatar
  Balrogos
  Podróba FireFalla? czy TeamFortress 2?
  -1
 • avatar
  ostry098
  Ktoś mi wytłumaczy jak to działa z tym skillem McCree z 1:10 on bez celowania ściąga 3 osoby ?