Gry

Blizzard pracuje nad kilkoma projektami w uniwersum Diablo

przeczytasz w 1 min.

Potwierdziła to Brandy Camel, odpowiedzialna za kontakty ze społecznością fanów omawianego studia. Czy doczekamy się zapowiedzi Diablo 4?

Wygląda na to, że fani uniwersum Diablo będą mieli wkrótce spore powody do zadowolenia. Blizzard intensywnie nad nim pracuje i powoli przygotowuje się do oficjalnej zapowiedzi.

Już jakiś czas temu otrzymaliśmy potwierdzenie, iż powstaje nowy projekt w uniwersum Diablo. Okazuje się jednak, że Blizzard jest bardziej zapracowany, ponieważ rozwija aktualnie nie jeden, ale kilka projektów. Rewelacje te ujawniła Brandy Camel, odpowiedzialna za kontakty ze społecznością fanów omawianego studia.

Niestety, trzeba uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Oficjalne informacje na temat tajemniczych obecnie projektów poznamy za kilka tygodni/miesięcy.


Nie jest tajemnicą, iż najwięcej emocji wzbudziłaby zapowiedź Diablo 4. Nie można jednak być tego pewnym, producent ma tu bowiem szerokie pole manewru. Skoro jednak mówi o kilku projektach, jest nadzieja...

Źródło: Diablo

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rapmen123
  4
  Oby Diablo IV lub jakiś remaster Diablo II i nowy dodatek, bo trójka to porażka, zero zabawy czy trudności itp, statystki same się rozdają skille mocno ograniczone, nie to co w D2 gdy robiłeś javazonke i na hell potworki immune na lighting i trzeba bylo sie cofac do koszmaru aby zdobyc lepsze rzeczy albo w ogóle grę od nowa zaczynać.
  Ostatnio zacząłem grać online w D2 i na powitanie pisze zawsze, że gra około 15 tysięcy graczy, a to więcej niż dużo nowych gier na steamie, zresztą ostatnio też grałem w D3 i pustki...
  D2+lod ma mega klimacik ^^
  • avatar
   loctor
   2
   Po wielu latach w końcu przejadły mi się gry h&s. Chętnie natomiast ograłbym np klasycznego erpega (w stylu BG/PT/ID) osadzonego w uniwersum Diablo.
   • avatar
    Vassago
    1
    Jak zobaczę w Diablo 4 dom aukcyjny lub mikropłatności jak w trójce to Bli$$ard może zapomnieć o mojej kasie. Jaki jest cel farmienia skoro najlepszy sprzęt mogę kupić za realny hajs?
    • avatar
     shamoth
     0
     Szczerze, na D1 klimat się skończył, fakt że oprawę audio demo D1 miało lepszą niż release ;)
     Pograłbym w MMO pełną gębą jak WoW ale właśnie w klimacie D1 względnie D2... jakoś rozłupywanie czerepów w cukierkowym/tęczowym lesie nie bawi tak jak w cuchnących lochach, splądrowanych wioskach...
     • avatar
      majster klepka
      0
      Ehh stare poczciwe Diablo 2. Aż łezka w oku się zakręciła gdy o tej grze usłyszałem ponownie. Gdy wyszła na świat była super ale to było 20 lat temu.