Chłodzenie

Bloki wodne dla Dominatorów od Corsair i TEC

przeczytasz w 1 min.

Firma Corsair zaprezentowała swoje nowe bloki wodne dla pamięci RAM Dominator. Przygotowując dla swych kości układy Hydro H30 oraz Ice Series T30, wróciła ona na rynek producentów zestawów chłodzących. Przypomnijmy, że firma Corsair już kiedyś zajmowała się tą dziedziną.

Pierwszy z bloków to tańszy Hydro H30. Może on być zastosowany do maksymalnie 6 kości pamięci i posiada złącze 3/8". Drugi z nich, Ice Series T30  jest znacznie bardziej zaawansowany i droższy. Wykonany na podstawie subsystemu chłodzącego firmy TEC umożliwia bardzo wydajne chłodzenie, a wbudowana elektronika kontroluje przepływ cieczy chłodzącej. Jak twierdzi producent, T30 jest w stanie obniżyć temperaturę pracy pamięci aż o 20 stopni w stosunku do temperatury otoczenia.

W parze z bardzo dobrą wydajnością nowych bloków wodnych niestety idzie też wysoka cena. Blok Hydro H30 kosztuje 59.99$ natomiast Ice Series T30 199$. Producent udziala na nie rocznej gwarancji. Więcej informacji o nich możecie znaleźć tutajtutaj.

Blok Hydro H30

Blok Ice Series T30

Źródło: TechConnect

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Nie podoba mi sie i jeszcze kabelki to już od dawna jest dostępne w OCZ z serii "FLEX" i bez kabelków i ładniej wkomponowane...ale kwestia gustu i kasy...
  • avatar
   QszaQ
   0
   niedługo w płytach głównych pod ramami będzie backplate ;]
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    bez kabelków ładniejszy ;)