Gry

Jak duży będzie Borderlands: The Pre-Sequel?

przeczytasz w 1 min.

Randy Pitchford ze studia Gearbox Software poruszył w ostatnim wywiadzie kwestię rozmiaru gry.

Borderlands: The Pre-Sequel gra

Kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano Borderlands: The Pre-Sequel. Twórcy gry dość szybko postanowili ponownie zabrać głos w sprawie swojego nowego tytułu, dzięki czemu poznaliśmy dość istotne informacje.

Randy Pitchford ze studia Gearbox Software poruszył w ostatnim wywiadzie kwestię rozmiaru gry. Apetyty graczy po Borderlands 2 są pod tym względem zapewne dość spore. Czy nowa gra będzie w stanie je zaspokoić?

"Borderlands: The Pre-Sequel będzie dość duży. Nie sądzę jednak, że będzie tak duży jak Borderlands 2. Może być tak duży jak pierwszy Borderlands lub nieco większy. Powinien być gdzieś pomiędzy obydwoma poprzednimi częściami."

W tej samej rozmowie poruszona została również kwestia ceny gry. Tutaj nie dowiedzieliśmy się jednak niczego konkretnego.

"Jeśli chodzi o cenę, to nie sądzę, aby była ona już ustalona. Grę należy wycenić jednak trafnie, więc będziemy musieli zobaczyć, co dzieje się na rynku i zrozumieć wartość, jaką prezentować będzie nasza propozycja. Jestem deweloperem, a za cenę odpowiadać będą chłopaki z 2K."

Borderlands: The Pre-Sequel pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera gry planowana jest na jesień.

Źródło: gamespot, dualshockers

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jarnuszkiewiczm
  5
  Nie wiem, kocham borderlands i jeden i dwa, jedne z moich ulubionych gier ever, ale jakoś się nie ciesze z tej części, mam jakieś złe przeczucia że wyjdzie obszerne DLC do dwójki, chciałbym od trzeciej części dostać nowy silnik gry, nie wiem coś nowego zupełnie dostać, a tak to będzie zlepek niewykorzystanych w dwójce elementów, map, przeciwników z takimi samymi broniami, z takim samym hud-em, ciężko to widzę
  • avatar
   dzejsonista
   0
   Borderlands 2 ze zmienioną fizyką. Już pędzę wydać na to kase... kpina!

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login