Gry komputerowe

Podobno będzie na czym zawiesić oko. Bright Memory: Infinite wkrótce na PC

przeczytasz w 1 min.

Informacji oraz materiałów promujących Bright Memory: Infinite nie było ostatnio zbyt wiele, ale nie tylko dlatego najświeższy komunikat z obozu producenta i wydawcy należy uznać za niezwykle istotny.

Premiera Bright Memory: Infinite w listopadzie

Okazuje się, że FYQD-Studio dotrzyma wcześniej składanych obietnic i w Bright Memory: Infinite można będzie zagrać jeszcze w tym roku. Przynajmniej na PC, bo właśnie datę premiery tej wersji wyznaczono na 11 listopada. Osoby, które zdecydowały się wcześniej na zakup Bright Memory (lub zrobią to do 11 listopada), mogą spodziewać się Bright Memory: Infinite za darmo. I chyba warto się nad tym zastanowić, bo wczesna wersja kosztuje na Steam dość skromne 35,99 zł.

Co z konsolami? Bright Memory: Infinite ma pojawić się także na Xbox Series X i Xbox Series S, a jeszcze później również na PlayStation 5. Tyle tylko, że w przypadku tych platform póki co nie podano żadnych terminów.

Bright Memory: Infinite ma odpowiednio wykorzystać moce PC

Już wkrótce można będzie zatem zweryfikować, czy Bright Memory: Infinite faktycznie przyniesie dopracowaną oprawę wizualną, bo takowe obietnice padały od samego początku. Wiadomo, że wykorzystany zostanie tu silnik Unreal Engine 4, a wśród obsługiwanych technologii zajdą się NVIDIA DLSS, NVIDIA Relfex czy ray tracing. Obsługiwane będą również ultraszerokie monitory 21:9 oraz kontrolery Xbox.

Źródło: FYQD-Studio

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ziomboy451
  2
  To jest ta gra, co robił ja jeden koleś na początku? Czy coś podobnego?
  • avatar
   pawluto
   2
   Masakra - Tak mają wyglądać gry na nowym sprzęcie ???
   Deszcz pada pod tym samym kątem...wygląda jak atak meteorytów...
   Scena na samolocie...pływanie...masakra...
   Kiedyś czekało się rok dwa na hit - to był hit a teraz to zlepek kilku gier i nic więcej...
   • avatar
    PrestoEnzo
    1
    "Bright Memory: Infinite ma odpowiednio wykorzystać moce PC"

    Czyli obecnie, GTX 1650 za 2000 zł.
    Może być ciekawe.
    • avatar
     szymcio30
     1
     Co z tego, ze ładna skoro gameplay, realizm i fabula do bani. Nie wiem jak wy, ale skakanie po latających samolotach nie uważam za ekscytujące i mające jakikolwiek sens
     • avatar
      Erikson83
      0
      No i to może być dobra gierka na jesionno zimowe wieczory
      • avatar
       szymcio30
       0
       Zagrałem chwile i powiem koszmar tragedia i nic wiecej. Wrogowie biegają bezmyślnie niepotrafiącą sie zasłonić. Co chwila widać rozmyte tekstury oraz inne niedoróbki. Oczywiście lampy i inne elementy sa pancerne. Raytracing jest widoczny, ale zaliczamy olbrzymi spadek wydajności bez DLSS w trybie zrównoważony to nawet nie polecam podchodzić do 4K. Mój RTX 3080 daje rade ze średnia ponad 70fps