• benchmark.pl
 • Gry
 • Brothers in Arms raczej nieprędko wzbogaci się o nową odsłonę
Gry

Brothers in Arms raczej nieprędko wzbogaci się o nową odsłonę

przeczytasz w 1 min.

Jeśli nie barć pod uwagę propozycji na urządzenia mobilne to ostatni raz z Brothers In Arms mieliśmy do czynienia w roku 2008.

Brothers In Arms gra

Gry z akcją osadzoną w czasach wojennych mają sporo sympatyków. Wielu z nich udało się przyciągnąć serii Brothers in Arms, o której jednak dawno nie słyszeliśmy. Są szanse, żeby się to zmieniło?

Jeśli nie barć pod uwagę propozycji na urządzenia mobilne to ostatni raz z Brothers In Arms mieliśmy do czynienia w roku 2008. Gracze zdążyli się już zatem za cyklem tym stęsknić.

Pocieszające może być w takiej sytuacji to, że producent o nim nie zapomniał, ale z drugiej strony na szybką zapowiedź nowej odsłony nie ma chyba co liczyć. Dał to dość wyraźnie do zrozumienia Mikey Neumann, jeden z przedstawicieli Gearbox Software.

"Wielu ludzi kocha Brothers in Arms i sierż. Matta Bakera. Oczywiście nigdy tak naprawdę nie zakończyliśmy jego historii. Zawsze powtarzam, że chcemy wrócić do tego tematu. Na tę chwilę nie mamy jednak nic do ogłoszenia, przynajmniej ja nie mogę niczego zapowiedzieć."

Problemem wydaje się to, iż Gearbox Software ma obecnie inne zajęcia, w tym głównie serię Borderlands. Na wieść o nowym Brothers in Arms nikt by się chyba jednak na producenta nie pogniewał, prawda?

Źródło: gamingbolt, segmentnext

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Seria Brothers in Arms zawsze miała świetny klimat wojenny, niktóre sceny w kampanii chwytały za serce, przez co można było lepiej wczuć się w sterowaną postać.
  • avatar
   mordehigh
   0
   kurczaki, już tak dawno nie było niczego dobrego w ww2, trzeba czekać na coda