• benchmark.pl
 • Gry
 • Znamy szczegóły przepustki sezonowej do Call of Duty: Ghosts
Gry

Znamy szczegóły przepustki sezonowej do Call of Duty: Ghosts

przeczytasz w 1 min.

W planach są 4 dodatki, które zatytułowane będą Onslaught, Devastation, Invasion oraz Nemesis.

Call of Duty: Ghosts gra Season Pass

Należycie do graczy, którzy potrafią przyznać się do tego, iż zdecydowali się sięgnąć po Call of Duty: Ghosts? Jeśli tak, to być może zainteresują Was również dodatki do tej produkcji. Te, jak zawsze, najkorzystniej będzie nabyć w pakiecie.

Activision ujawniło pierwsze informacje na temat przepustki sezonowej do ostatniej odsłony cyklu. Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że w planach są 4 dodatki, które zatytułowane będą Onslaught, Devastation, Invasion oraz Nemesis.

Ich zawartość nie będzie chyba dla nikogo niespodzianką, ponieważ w ręce graczy trafią za ich pośrednictwem dodatkowe mapy i bronie, a także kolejne rozdziały do trybu Extinction (po jednym w każdym dodatku).

Poza tym, sięgający po przepustkę sezonową mogą spodziewać się dostępu do sieciowej mapy Free Fall oraz kilku drobnych dodatków w postaci m.in. kamuflażu do broni czy dodatkowych elementów w profilu gracza.


Cena przepustki sezonowej do Call of Duty: Ghosts wynosić ma 49,99 euro. Gdyby zdecydować się na zakup wszystkich dodatków oddzielnie, trzeba by wydać na tę przyjemność około 10 euro więcej.

Nie ujawniono jeszcze tego, kiedy spodziewać można się premiery pierwszego dodatku, ale z pewnością będzie miała ona miejsce już w przyszłym roku.

Źródło: computerandvideogames, badgames

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  1
  Ja pitole...49,99€ za dodatki,podczas gdy gra sama w sobie na Steam kosztuje tyle samo:O Kradziez w bialy dzien...do MW2/MW3 kupilem dodatki RU(tansze i pasowaly regionalnie),wiec i tu albo kupie RU albo podaruje...
  • avatar
   xFruciuux
   1
   Normalnie okazja stulecia xD
   • avatar
    Snake73
    0
    Kolejna po Diablo 3 "tania" gra pecetowa.