Gry

Call of Juarez: The Cartel - będzie demo

przeczytasz w 1 min.

Miejmy nadzieję, że jeszcze przed premierą gry Techlandu będziemy mogli zasmakować darmowej rozgrywki.

 Warto przeczytać:
 

Chivalry - średniowieczne FPP

Techland zdecydowanie myśli o stworzeniu dema Call of Juarez: The Cartel - wynika ze słów Błażeja Krakowiaka, który udzielił ostatnio ciekawego wywiadu serwisowi Scrawl. Producenci gry od początku to zakładali i choć na razie nie wiadomo, czy ukaże się ono przed czy po premierze strzelanki, możemy być pewni, że okazja do darmowego wypróbowania The Cartel nas nie ominie. Być może wspomniana wersja demonstracyjna będzie zawierała tryb kooperacji, ale wszystko okaże się wraz ze zbliżaniem się daty premiery.

A czego jeszcze możemy się dowiedzieć z wywiadu? Choćby tego, że w grze pojawią się trzej główni bohaterowie i tylko od nas zależeć będzie, którym z nich będziemy grać. Kto najlepiej nadaje się do gromienia narkotykowych karteli w Meksyku? Eddie, który ma problem z hazardem? A może Kim, która ma powiązania ze światem przestępczości zorganizowanej? Czy weteran Ben, który złamie prawo, by pomścić swą rodzinę może skutecznie walczyć z przestępczością? Na te pytania będziemy musieli sobie odpowiedzieć przy wyborze naszego bohatera.

Z dnia na dzień Call of Juarez: The Cartel wygląda coraz bardziej interesująco, a więc czekamy na kolejne wieści z Techlandu. Gra wydana zostanie na PC, Xbox360 i PlayStation 3 już w sierpniu.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SP1DER987
  0
  I o to chodzi. Dobrze, że są producenci którzy chcą wydawać dema. Ponadto cieszy fakt, że coraz więcej conajmniej przyzwoitych produkcji powstaje nad wisłą. Brawo Techland, brawo CDP Red, brawo City Interactive.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ale wiadomo o co mu chodziło:)
   Kto wie może za kilka lat to w Polsce powstanie jakiś potężny wydawca z kilkoma studiami,