Gry PlayStation 4

Capcom co chwila spotyka się z nowymi problemami przy pracach nad Deep Down

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Jak obecnie wygląda Deep Down? Nie wiemy i na prezentację gry przyjdzie nam chyba jeszcze długo poczekać.

Deep Down

Z pewnością nie można narzekać na nadmiar informacji związanych z Deep Down. Co gorsza, jeśli już Capcom zabiera głos w sprawie tego tytułu to zazwyczaj przekazuje mało optymistyczne wieści.

Jakiś czas temu producent pochwalił się rewelacjami, iż Deep Down może w końcowym rozrachunku prezentować się zupełnie inaczej niż można było sądzić na podstawie dotychczasowych materiałów. Sporo pomysłów bowiem porzucono, a na ich miejsce pojawiły sie nowe, co dość znacznie zmodyfikowało koncept na całą grę.

Niestety, jak się teraz dowiadujemy, prace przebiegają w bardzo powolnym tempie. Capcom co chwila spotyka się z nowymi problemami i dlatego też raczej nie należy spodziewać się szybkiej premiery gry, a nawet prezentacji rozgrywki.

"Wciąż stoimy w obliczu mnóstwa wyzwań. Każde rozwiązanie na jakie wpadaliśmy wydawało się stwarzać więcej problemów niż ich rozwiązać, a więc tak naprawdę robimy jeden krok do przodu, a następnie dwa kroki do tyłu. Na szczycie tego wszystkiego musimy jeszcze dostroić serwery do zarządzania aspektami sieciowymi. Naprawdę chcielibyśmy stworzyć więcej możliwości, aby gracze zetknęli się z grą. Musimy jednak poprosić o trochę więcej cierpliwości." - Teruki Miyashita

Źródło: videogamer

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  Nawet na to nie czekam , wyjdzie to się pogra a nie to nie .
  3
 • avatar
  Akatzuky
  Lepiej poczekać a żeby zrobili gre w którą chętnie wróce za kilka lat a niżeli kaszana dlatego takie gry jak Wiedźmin chcą zrobić na cacy albo GTA 5 na PC to będzie majstersztyk przecież szkoda że już znam na pamięć ale chętnie wróciłem do GTA 4 i pod kilkoma względami bije 5, ale ja już czekam na GTA 6
  -8
 • avatar
  Konto usunięte
  ]Zdecydowanym kupować tanio polecam stronke:
  www.make.my/aukcje
  Mega okazje, licytacje za grosze.
  Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :)