Gry

Jak stworzyć smoka rzeczywistych rozmiarów

przeczytasz w 1 min.

Fanów gier firmy Capcom na jej stanowisku podczas E3 witał rzeczywistych wymiarów smok Gore Magala. Jak powstawał?

Monster Hunter 4 E3

Podczas wielkich branżowych imprez producenci gier na swoich stanowiskach (poza najnowszymi grami i sprzętem) mają też przeważnie naprawdę świetne, klimatyczne dekoracje. Zastanawialiście się kiedyś jak są one tworzone?

Na swoim stanowisku podczas tegorocznej edycji targów E3 firma Capcom przygotowała niespodziankę. Gromadzących się fanów witał rzeczywistych rozmiarów smok Gore Magala z Monster Hunter 4 Ultimate. 

Odpowiedzialny za jego projekt Frank Ippolito przyznał, że smok powstał z pianki pokrytej następnie żywicą epoksydową i wykończonej metalicznymi kolorami zapewniającymi irygacyjny połysk. Efekt? Cóż, naprawdę robi wrażenie.

Jak powstawał ten smok możecie zobaczyć na umieszczonym poniżej filmiku:

Źródło: Kotaku, Tested

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Akatzuky
  4
  Skąd wiadomo że smoki miały taki rozmiar skoro nawet nie istniały? Nie istnieje stworzenie które potrafi zionąć ogniem to jest fizycznie i biologicznie niemożliwe, tak samo żadne skrzydła nie poniosą kilku tonowego ciała.

  Jedyne żyjące "smoki" to warany, które nie osiągają absolutnie takich rozmiarów, owszem potrafią złapać i zjeść człowieka, ale to wszystko.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Wg moich obliczeń jest 10 cm za wysoki i 20,3 cm za szeroki... także fail..
   Co za durny artykół
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Więlka część energii pochodzi również z samej reakcji rozpadu nadtlenku wodoru. Ciekawe jak ten chrząszcz chroni komórki tego ogranu, w których zachodzą reakcje? To najbadziej utleniające środowisko spotykanie w naturze. DNA, ani białka nie mają możliwości zachowania struktury, a chityna szybko się utlenia.