Akcesoria Mobilne

CDP.pl zaprasza na pierwsze publiczne pokazy HTC Vive

przeczytasz w 1 min.

Domyślacie się, gdzie będą miały one miejsce? Oczywiście na Poznań Game Arena.

HTC Vive

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, iż tegoroczna odsłona targów Poznań Game Arena będzie niezwykle interesująca. Na ostatniej prostej przed startem imprezy dowiadujemy się, iż można będzie zobaczyć na niej HTC Vive.

Gogle rzeczywistości wirtualnej powstające przy współpracy firm Valve i HTC okazać mają się jednym z najbardziej interesujących tego typu gadżetów. Co dość istotne, już wkrótce trafić powinny do sprzedaży i bliższe przedstawienie ich szerszej publiczności z pewnością nie zaszkodzi.

Stanie się to możliwe dzięki CDP.pl. Polski dystrybutor gier oraz HTC podpisały list intencyjny o współpracy, dzięki czemu odwiedzający Poznań Game Arena z bliska przyjrzą się temu wyczekiwanemu urządzeniu. Co jednak najważniejsze, HTC Vive można będzie nie tylko zobaczyć, ale również samemu przetestować.

„Wszyscy goście CDP.pl będą mogli osobiście przetestować gogle w specjalnej strefie HTC Vive. Jest to pierwsze na rynku urządzenie, które pozwala na swobodne poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości, przyglądanie się przedmiotom z każdej strony i pełne wchodzenie w interakcje z otoczeniem.”

Przypominamy, że w targi Poznań Game Arena 2015 odbędą się już w ten weekend. Strefa HTC Vive znajdzie się na stoisku CDP.pl w hali 8A. Pokazy będą odbywały się od piątku do niedzieli.

Jeśli nie będziecie mogli się na nich pojawić to być może zainteresują was nasze pierwsze wrażenia związane z HTC Vive.

Źródło: CDP.pl, steamcommunity

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    oko2003
    0
    no i git