Gry na konsole

Ciekawe gry w ofercie Games with Gold na sierpień

przeczytasz w 1 min.

Tym razem dla abonentów programu Games with Gold przygotowano gry, których przedstawiać nie trzeba. Na Xbox One trafi Forza Horizon 2 i For Honor, a na Xbox 360 między innymi Dead Space 3.

Microsoft dość szybko przedstawił ofertę Games with Gold na przyszły miesiąc. Wydaje się, że tym razem abonenci programu będą zadowoleni.

A już z pewnością nie będzie można powiedzieć, iż postawiono na mało znane tytuły. Właściciele Xbox One będą mogli zasiąść za kierownicą szybkich aut w świecie Forza Horizon 2 lub stanąć do brutalnych walk w For Honor.

Dochodzą do tego dwie gry dla korzystających z konsoli poprzedniej generacji (które zadziałają, dzięki programowi wstecznej kompatybilności, także na Xbox One). I tutaj jest ciekawie, głównie za sprawą Dead Space 3. A skoro to propozycja dla starszych graczy, dla równowagi dodano Epic Mickey 2: The Power of Two.

Games with Gold – sierpień 2018

 • Forza Horizon 2  – Xbox One – 1 - 31 sierpnia
 • For Honor – Xbox One – 16 sierpnia - 15 września
 • Dead Space 3 – Xbox 360 – 1 - 15 sierpnia
 • Epic Mickey 2: The Power of Two – Xbox 360 – 16 - 31 sierpnia


Źródło: Xbox

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  2
  For Honor na PC był za free na Uplayu na zawsze. Dead space 3, no to chyba jest jedna z nielicznych gier w Origin Access których nawet nie zainstaluje.
  W sumie to pokusiłbym się o Forze, ale pewnie posiadacze Xboxa w większości ją mają, bo tam za bardzo ostatnio nie było nawału nowych gier.

  Damy wam kilka śmieci, żebyście nie narzekali za płacenie za multi.
  • avatar
   Dragonik
   1
   NIe wiem jaki jest abonament w PS 4 ani w Xbox ale dawanie takich gier to kpina, bo nie oszukujmy się w 2018 roku te gry kosztują grosze.