Gry komputerowe

W Civilization: Beyond Earth zagrasz w ten weekend za darmo

przeczytasz w 1 min.

A jeżeli gra ci się spodoba, będziesz mógł ją sobie kupić za połowę ceny.

Civilization: Beyond Earth

Od premiery Civilization: Beyond Earth minęło już prawie 10 miesięcy. Studio Firaxis Games uznało, że to dobry moment, by przypomnieć o swoim ostatnim dużym tytule. Zresztą nie ma się co gniewać – w ramach autopromocji przez ten weekend zagramy w kosmiczną odsłonę Cywilizacji za darmo.

W najprostszych słowach: do końca tego weekendu w Civilization: Beyond Earth możemy grać zupełnie za darmo, poprzez klienta Steam. 

Na tym nie koniec. Jeżeli gra wam się spodoba, będziecie mogli zakupić ją za połowę ceny. Kto, do 17 sierpnia zamówi swój egzemplarz Civilization: Beyond Earth na Steamie, zapłaci tylko 19,99 euro. Przecenione na ten czas zostały też zestawy z poprzednimi odsłonami serii oraz z dodatkami.

Civilization: Beyond Earth na Steam

Cała ta akcja nie jest jednak przypadkowa. Otóż już za niespełna dwa miesiące (a dokładnie: 9 października) na rynku pojawi się duży dodatek do Civilization: Beyond Earth zatytułowany Rising Tide. Rozszerzenie wprowadzi możliwość kolonizacji mórz i oceanów, zmodyfikuje systemy dyplomacji i artefaktów, jak również doda nowe lokacje i cztery frakcje.

Źródło: VG247

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skaza
  9

  Próbowałem. Starałem się polubić Beyond Earth. Miałem kilka podejść. Jednak najnowsza odsłona Cywilizacji nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Natomiast piątkę nadal mam na dysku i bardzo chętnie wracam w wolnym czasie.

  • avatar
   Konto usunięte
   4
   "Kto, do 17 sierpnia zamówi swój egzemplarz Civilization: Beyond Earth na Steamie, zapłaci tylko 19,99 euro."

   Te przecinki to chyba na oko były wstawiane...
   • avatar
    walker15130
    0
    Odstawiłem po pierwszym podejściu: BE to piątka ze zmienionymi nazwami i interfejsem. W dodatku ze ze słabą, wymyśloną otoczką.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     im still beyond earth... call this how u want it doesnt matter... greetings mates.