Gry komputerowe

Civilization VI - Sean Bean zaprasza za kulisy

przeczytasz w 1 min.

Sean Bean otrzymał rolę narratora w grze Civilization VI. Jak aktor ocenia i wspomina ten projekt? Zobaczcie nowe wideo, by się przekonać.

Gra Civilization VI zadebiutowała na rynku półtora miesiąca temu i szybko zyskała ogromne uznanie. Najlepiej świadczy o tym średnia ocen na poziomie 8,9/10 oraz liczne komentarze, że jest to jedna z najlepszych, a może i najlepsza Cywilizacja w historii. Podczas gali The Game Awards 2016 w ubiegłym tygodniu dzieło ekipy Firaxis Games otrzymało nawet nagrodę najlepszej strategii tego roku. Z tej okazji wydawca, 2K Games, przygotował coś wyjątkowego.

Może wiecie, może nie wiecie, ale narratorem w grze Civilization VI jest Sean Bean – popularny aktor, który znany jest z niezwykłego kunsztu aktorskiego ...i z tego, że trudno znaleźć film, w którym by nie zginął. Od 2K Games otrzymał na szczęście nieco spokojniejsze zadanie, choć i tym razem zdania na temat tego, czy przeżył, są podzielone. 

Teraz, chcąc uczcić swoje zwycięstwo na The Game Awards firma 2K Games opublikowała nowy filmik, w którym Sean Bean zabiera nas za kulisy i dzieli się z nami kilkoma słowami komentarza na temat tego, jak wyglądają takie growe projekty. Ciekawi? Zatem zapraszamy do oglądania i słuchania:

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zachęcamy do sprawdzenia naszej recenzji gry Civilization VI, w której Maciek nazywa ją „pozycją obowiązkową dla wszystkich fanów Cywilizacji”.

Źródło: 2K Games, Cenega

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Goldfinger
  4
  "Sean Bean – popularny aktor, który znany jest z niezwykłego kunsztu aktorskiego ...i z tego, że trudno znaleźć film, w którym by nie zginął."

  proszę nie spoilerować ;-)
  • avatar
   anzeh
   4
   W takim razie to chyba pierwsza gra gdzie po przegranej kampanii narratorowi ucinają głowę
   • avatar
    IVPANVZERVI
    3
    Sean Bean, najlepszy bohater negatywnych ról.
    • avatar
     raczek70
     0
     Oj tam, oj tam :). Był cały cykl filmów ( z czasów napoleońskich ), grał szeregowca Sharpe'a - w końcu awansował chyba na pułkownika i ani razu nie zginął ;)...
     Ja go w sumie lubię :).