Gry komputerowe

Close to the Sun - intrygujący horror na ostatniej prostej

przeczytasz w 1 min.

Close to the Sun to pierwszoosobowy horror zainspirowany historię Nikoli Tesli. Jego premiera odbędzie się już w maju, o czym informuje świeżutki zwiastun.

Alternatywna wersja XIX wieku, przeznaczony do badań naukowych statek Helios, a na niej gracz, jako dziennikarka Rose Archer poszukująca swojej zaginionej siostry. Tak pokrótce przedstawia się Close to the Sun, a więc intrygujący horror włoskiego studia Storm in a Teacup, który – jak oficjalnie ogłoszono – zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Close to the Sun jest horrorem, którego twórcy czerpali inspirację z historii wielkiego wynalazcy, a zarazem futurysty, Nikoli Tesli. Gracz będzie obserwował wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby, a czas będzie mu upływał na eksploracji kolosalnego statku i odkrywaniu jego tajemnic. Jedną z największych zalet tej produkcji ma być klimat i najnowszy zwiastun jak najbardziej pozwala wierzyć w to, że tak będzie…

Close to the Sun – trailer zapowiadający premierę:

Jak możemy przeczytać na ostatniej planszy powyższego materiału wideo, premiera gry Close to the Sun odbędzie się 2 maja 2019 roku. Dotyczy to konkretnie wersji pecetowej, która wyląduje na platformie Epic Games Store. Jeszcze przed końcem tego roku tytuł trafić ma również na konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale konkretny termin nie został jak dotąd podany.

Źródło: Wired Productions

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Supel
  1
  Jak dla mnie to wygląda jak Bioshock 4 :D
  • avatar
   darioata
   -2
   Kolejny FPP zamiast TPP! Niech sie z ta gierka pucuja!!!
   • avatar
    PC_race
    -2
    Zycie, mnie
    Mnie!
    • avatar
     xbk123
     0
     40min gameplay na yt polecam jako lek na bezsenność. Wtórne, proste, gra na smartfona.