Konsole do gier

Commodore powraca jako Commodore Gaming

przeczytasz w 0 min.

Spadkobierca Commodore ma wypuścić coś co zostało nazwane jako "nowy gatunek" peceta do gier. Ci, którzy pamiętają jeszcze czasy triumfu Commodore i właścicieli śmiejących się ze swoich biednych kolegów borykających się z zielonymi ekranami pecetów, wizja pojawienia się PC i Commodore na tym samym pudełku wydaje się być co najmniej alarmująca.

Commodore Gaming ma pojawić się 15 marca podczas targów CeBIT. Póki co firma skutecznie ukrywa wiadomości na temat premiery. Jeśli udacie się na stronę firmy dostrzeżecie jedynie niewielką ikonkę informującą jedynie, że wkrótce pojawi się nowy sprzęt. Poza tym nic.
Gdy czytać między wierszami, można domyślić się, że nie będzie to nic innego jak tylko pecet opatrzony starym logiem Commodore. Nie bardzo jest więc na co czekać.
Jednakże w lutym zeszłego roku, Commodore Gaming zasuwał w tę i z powrotem podczas mobilnej konferencji 3GSM w Barcelonie podpisując umowy z takimi firmami jak Telcogames. Później była mowa o jakiejś formie sprzętu do mobilnych gier wykorzystujących ekrany dotykowe. Ta wizja wydaje się być bardziej interesująca.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    MsStrychu
    -1
    Ooo jak takie czasy się pamięta:)