• benchmark.pl
 • Ciekawostki
 • Jeśli szukasz prezentu na Walentynki to właśnie pokazano... inteligentną bieliznę. I kontekst tego nie jest śmieszny
Ciekawostki

Jeśli szukasz prezentu na Walentynki to właśnie pokazano... inteligentną bieliznę. I kontekst tego nie jest śmieszny

przeczytasz w 1 min.

Przyszło nam żyć w czasach, w których większość osób ciągle za czymś goni. A gdy wreszcie pojawia się chwila wolnego, często spędza się ją w cyfrowym świecie, z którego dobrze byłoby czasem się wylogować. I właśnie w tym pomagać ma Connected Underwear.

Connected Underwear. Inteligentna bielizna i smartfon dadzą znać, aby zająć się partnerką/partnerem

Przybliżając to w największym skrócie, Connected Underwear jest pakietem zawierającym bieliznę i dwa chipy oraz krótką instrukcję. W tej ostatniej można znaleźć kod QR, który po zeskanowaniu pozwoli szybko pobrać dedykowaną całości aplikację mobilną (na Google Android i Apple iOS). Później wystarczy sparować chipy ze smartfonami i umieścić je (chipy) w bieliźnie. Po zbliżeniu się do partnerki/partnera zajętego smartfonem aplikacja wyświetli odpowiedni komunikat i zachęci do odłożenia urządzenia. Dalszy przebieg wydarzeń pozostawiamy Waszej wyobraźni.

Connected Underwear to część szeroko zakrojonej kampanii społecznej

Powyższy zestaw został wyceniony na 25 euro. Dostępne są oczywiście różne rozmiary bielizny, więcej o Connected Underwear możecie dowiedzieć się na oficjalnej stronie kampanii.

No właśnie, kampanii. W pierwszej chwili można się z powyższego rozwiązania pośmiać, ale Connected Underwear to część kampanii Deutsche Telekom, która prowadzona będzie w sześciu krajach (jak się już domyślacie, także w Polsce). Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem poświęcania wolnego czasu smartfnom, a nie osobom, z którymi żyje się pod jednym dachem.

Często pojawiają się statystyki pokazujące, że nawet przed snem wiele osób sięga po smartfona. Z drugiej strony nie jest tajemnicą, że poświęcanie uwagi osobie, z którą jest się w bliskiej relacji mocno tę relację zacieśnia.

Można zatem nieco humorystycznie potraktować Connected Underwear, natomiast sama kampania wydaje się jak najbardziej słuszna. Nowe technologie powinny nam pomagać, ale nie nad nami dominować. Każdy sam może odpowiedzieć sobie zresztą na to, ile czasu spędza ze smartfonem, a ile z bliską osobą.

Źródło: T-Mobile Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  preczzcenzuro
  2
  Trzeba to komentować?
  • avatar
   pawluto
   2
   Hahahaha Już widzę jak Marian Pażdzioch sprzedaje takie gacie na bazarze a potem wsiada do swego wartburga i wraca do domu !!! :)))
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Tak się wychowuje pokolenie bezmyślnej i bezbronnej masy pół ludzi pół cyborgów, Ideale mięso na służących.
    Dr. Evil.
    • avatar
     Torrentowy Pirat
     -8
     Lovense?
     • avatar
      mobil12
      0
      Patrząc na to pierwsze zdjęcie sama ręka sięga po telefon ...
      • avatar
       Danketch
       0
       a już myślałem, że to bielizna, która poinformuje mojego dziadka, że znowu zapomniał pójść/nie zdążył do łazienki...