• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe wideo z Control - tak wygląda walka z bossem w grze autorów Quantum Break
Gry

Nowe wideo z Control - tak wygląda walka z bossem w grze autorów Quantum Break

przeczytasz w 1 min.

Na kanale PlayStation Access pojawił się nowy materiał wideo poświęcony grze Control. Jego główną część stanowi kilkunastominutowy zapis rozgrywki przedstawiający przede wszystkim walkę z bossem.

Twórcy gier Max Payne, Alan Wake i Quantum Break powracają z nowym tytułem. Po raz pierwszy o grze Control usłyszeliśmy na E3 2018, a teraz możemy dokładnie przyjrzeć się proponowanej w tej produkcji rozgrywce.

Ekipa Remedy Entertainment w swojej nowej grze zaprasza nas do (otwartego) świata, w którym niewiele jest tym, czym się wydaje na pierwszy rzut oka, a znane nam prawa fizyki niekoniecznie muszą obowiązywać. Control to gra akcji, w której trzeba będzie wykorzystać nie tylko klasyczne typy broni, ale też nadnaturalne zdolności.

Pod pewnymi względami będzie to gra podobna do Quantum Break, a przytłaczający klimat może przypaść do gustu tym, którzy świetnie bawili się przy Alan Wake. Wygląda na to, że twórcy biorą to, co najlepsze ze swoich poprzednich dzieł i starają się wyeliminować to, co poszło w nich nie tak.

Nowy, kilkunastominutowy zapis rozgrywki pozwala przyjrzeć się poszczególnym elementom zabawy, a przede wszystkim walce z bossem. Zamiast jednak czytać o tym, najlepiej jest to po prostu zobaczyć – oto ten materiał:

Tak wygląda walka z bossem w Control – gameplay:

Gra Control zacznie rozgrzewać pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One już w przyszłym roku.

Źródło: PlayStation Access, Dark Side of Gaming

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  1
  Serio?
  Z materiałów Quantum Break również wylewała się nie gorsza propaganda wyjątkowości gry a dostaliśmy miernotę.
  Widzę że kolejne owce już ustawiają się do strzyżenia :D
  • avatar
   Bywalec2
   0
   Za dużo gadania, za mało strzelania podobnie do QB. Poza tym graficznie wyśmienita gra. Nie zrozumcie mnie źle, gra QB mi się podobała, lecz tak jak tu, cały czas się tylko zwiedza, Powinno być więcej akcji, w tedy nie byłą by tak nudna.