Technologie i Firma

Oto Covve, czyli zarządzanie kontaktami na wyższym poziomie

przeczytasz w 1 min.

Covve to aplikacja, która pozwala lepiej zarządzać swoimi biznesowymi kontaktami i optymalnie wykorzystać książkę adresową. Oficjalnie jest już dostępna w polskiej wersji językowej.

Biznes opiera się na kontaktach. Covve zaś jest aplikacją, która ułatwia wykorzystanie potencjału drzemiącego w książce adresowej każdego profesjonalisty. Oficjalnie jest ona już dostępna w naszym kraju.

Co robi Covve? Sami autorzy odpowiadają krótko: „zmienia standardową książkę adresową w narzędzie pracy dla nowoczesnych profesjonalistów”. Wśród potencjalnych odbiorców wymieniani są przede wszystkim przedsiębiorcy i szefowie firm oraz handlowcy i marketingowcy.

Przejdźmy jednak do konkretów. Otóż jest to aplikacja służąca do zarządzania kontaktami. Pozwala je przeszukiwać, oznaczać i grupować, a do tego zajmuje się automatycznym uzupełnianiem informacji (których poszukuje w sieci – na przykład zmian miejsc pracy lub stanowisk). Umożliwia też proste dodawanie nowych osób do książki, poprzez skanowanie wizytówek. 

Covve app

Działanie Covve zostało oparte na sztucznej inteligencji, dzięki czemu wirtualny asystent jest w stanie skutecznie pomagać w poszerzaniu listy kontaktów, śledzeniu wiadomości na temat faktycznych bądź potencjalnych partnerów oraz przypominać, z kim (i na jaki temat) należałoby porozmawiać. Dodatkową funkcją jest bowiem prowadzenie dziennika kontaktów.

Dodajmy, że Covve to start-up, który zdążył już zyskać uznanie w Europie. Docenili go między innymi Deutsche Telekom i Nokia, których został partnerem. Stworzona przez niego aplikacja doczekała się wreszcie debiutu w Polsce i jest dostępna w naszym języku. W wersji podstawowej jest darmowa – można ją pobrać na smartfona z Androidem lub iOS:

Pobierz Covve na Androida
Covve na Androida
Pobierz Covve na iOS
Covve na iOS

Źródło: Covve, Monday. Foto na wejście: rawpixel/Pixabay (CC0)

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    mufasa
    2
    w korpo-latarniowym biznesie nigdy już nie pomylisz imienia swojej ulubionej 'dyrektorki' :D