Gry

W Crossout na graczy czeka świąteczna misja kooperacyjna

przeczytasz w 1 min.

Uwaga, fani gry Crossout, ekipy Targem Games i Gaijin Entertainment przygotowały aktualizację 0.8.4 „Burza Śnieżna”.

Pamiętacie o Crossout? Postapokaliptyczne MMO od Targem Games i Gaijin Entertainment doczekało się nowej aktualizacji, która ma za zadanie wprowadzić świąteczny klimat.

Aktualizacja jest oznaczona numerem 0.8.4 i zatytułowana „Burza Śnieżna”. Jej najważniejszym elementem jest specjalna misja kooperacyjna „Świąteczny rabunek” – do 5 stycznia gracze w Crossout mogą krzyżować plany bandytów (którzy postanowili ukraść święta), a w zamian zdobywać rozmaite prezenty, wymieniane na ozdoby zwiększające ilość otrzymywanych punktów doświadczenia. To między innymi Bałwanek i rogi Rudolfa…

Crossout święta

„Aby pokrzyżować plany [bandytów], należy dostać się do wrogiej kryjówki, ochronić bożonarodzeniową choinkę przed spaleniem, a następnie zabezpieczyć prezenty i przewieźć je w bezpieczne miejsce. Utrudnieniem jest to, że cała placówka jest bardzo dobrze chroniona, a świąteczne paczki skrzętnie ukryte. Na końcu misji pozostaje jeszcze jedno wyzwanie – pokonanie lidera bandytów, który za wszelką cenę chce pozbyć się nieproszonych gości” – opisuje wydawca.

Aktualizacja, podobnie zresztą jak sama gra, dostępna jest na PC, PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Gaijin, Galaktus

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!