Gry komputerowe

Zgarnij Crusader Kings II za darmo

przeczytasz w 1 min.

Świetna strategia osadzona w średniowieczu może być twoja – za darmo i na zawsze. Ekipa Paradox Interactive rozdaje na platformie Steam egzemplarze gry Crusader Kings II z 2012 roku – trzeba się tylko pospieszyć.

Z tego miłego prezentu od Paradox Interactive na początek wiosny ucieszą się przede wszystkim miłośnicy strategii przyciągających do ekranu i niepozwalających od niego odejść. Taką moc ma gra Crusader Kings II, którą teraz możecie pobrać zupełnie za darmo, by mieć ją w swojej kolekcji już na zawsze.

Wszystko, czego potrzeba, by nie płacąc ani złotówki stać się właścicielem egzemplarza tej wydanej w walentynki 2012 roku strategii, to konto na Steamie i chwilka, by przejść na kartę produktu i kliknąć „Zainstaluj”. Co trzeba jednak podkreślić – należy to zrobić najpóźniej do soboty (7 kwietnia) do godziny 19.00.

Jeśli nie wiecie, Crusader Kings II to niełatwa strategia która umieszcza nas w skórze chrześcijańskiego szlachcica i przenosi do roku 1066. Ci, którzy grali w Europa Universalis szybko powinni odnaleźć się w świecie tej gry, choć muszą też nastawiać się na pewne nowości, które przez recenzentów i graczy zostały ocenione głównie pozytywnie.

Na koniec raz jeszcze zachęcamy do tego, by się pospieszyć, informujemy, że w obniżonych cenach dostępne są rozszerzenia do gry Crusader Kings II i przypominamy zwiastun, który sześć lat temu został opublikowany z okazji jej premiery:

Źródło: Paradox Interactive

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Damian Szymański
    0
    Ma już kilka lat, mimo wszystko to wciąż świetna gierka. Ja bym to nazwał wstępem do Eutopy Universalis 4 :) Kupiłem w chwili premiery, jednak nie żałuję wydanej kasy. Gierkę mogę polecić fanom strategii.