Gry

Crysis Warhead oficjalnie

przeczytasz w 0 min.

Koncern Electronic Arts potwierdził dziś oficjalnie to o czym było mówiło się po cichu już od jakiegoś czasu - w fazie produkcji znajduje się kolejna część gry Crysis. Co więcej, będzie to kolejny tytuł wyłącznie na komputery PC (trochę dziwne posunięcie po ostatnich narzekaniach na piractwo komputerowe). Jej właściwy tytuł to Crysis Warhead i tak naprawdę będzie to samodzielny dodatek do poprzedniego Crysis'a.

Fabuła Crysis Warhead ma przedstawiać znane nam wydarzenia z pierwszej części gry z innej perspektywy, bowiem głównym jej bohaterem będzie sierżant Micheal "Psycho" Sykes. Dzięki temu zabiegowi twórcy gry chcą uzupełnić poznaną już przez nas historię o nowe wątki, które będą toczyć się równolegle do tych poznanych przez nas wcześniej. Nasz "nowy" bohater ma mieć również możliwość korzystania ze skafandra Nanosuit oraz jeszcze bogatszego arsenału. Pojawią się również nowe pojazdy oraz dodatkowe opcje zabawy wieloosobowej.


Przygotowanie nowej odsłony Crysisa powierzono dopiero co powołanemu do życia budapesztańskiemu oddziałowi firmy Crytek, dla której będzie to swoisty sprawdzian możliwości, gdyż tytuł ten ma pojawić się na półkach sklepowych już jesienią tego roku.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login