• benchmark.pl
 • Gry
 • Crytek już wkrótce udostępni pełną wersję Hunt Showdown
Gry

Crytek już wkrótce udostępni pełną wersję Hunt Showdown

przeczytasz w 1 min.

Chociaż o Hunt Showdown słyszymy już od dłuższego czasu, a niektórzy nawet spędzają przy tej grze wolne chwile, premiera dopiero się odbędzie. Jak to możliwe?

Hunt Showdown zadebiutował na początku 2018 roku, w ramach programu Early Access na platformie Steam. Przedstawiciele studia Crytek wreszcie kończą prace i tym samym ujawnili dokładną datę premiery finalnej wersji gry.

Ustalono ją na 20 sierpnia, chociaż trzeba zaznaczyć, że dotyczy to tylko dwóch platform docelowych - PC oraz Xbox One. Premiera na PlayStation 4 odbędzie się w późniejszym terminie, którego póki co nie sprecyzowano. Wiadomo jedynie, że chodzi o trwający rok.

Zainteresowani zakupem mogą skorzystać z limitowanej oferty specjalnej. Na Steam gra oferowana jest obecnie za 74,25 złotych, a na Microsoft Store za 137,49 złotych.

Hunt Showdown będzie dostępny jednak nie tylko w wydaniu cyfrowym, ale również pudełkowym. Wydawcą gry została firma Koch Media.

Niewtajemniczonym wypada natomiast przypomnieć, iż mówimy tutaj o strzelance nastawionej na rywalizację online, w której dość mocno zaakcentowano elementy survivalowe. Korzystający z Early Access wystawiają grze wysokie oceny, jeśli nie mieliście okazji przyjrzeć się rozgrywce to z pomocą śpieszy jeden z licznych materiałów, jakie opublikował producent.


Źródło: Hunt: Showdown

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wojtek_pl
  1
  Tylko multiplayer... Fuj.
  • avatar
   AxisHD
   1
   Jak dla mnie gierka miód. Grałem w wersję pre-alpha, i tak samo gram teraz. Oczywiście produkcja ma jeszcze swoje bolączki, ale dev team ciężko pracuje żeby wszystko dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jak dla mnie jedyny multiplayer w swoim rodzaju, a do swoich poprzedników mam tyle, że nikt wam nie każe grać, i w sumie to i nawet lepiej. Mniej noobków na mapie i większa satysfakcja z wygranej gry. :)
   • avatar
    kabanosek
    0
    Teraz tylko powołać kilkanaście "infuencerów" na twitchu i mamy super gierke 9/10 która za miesiąc umrze.