Gry komputerowe

CS:GO z zupełnie nową mapą - Canals

przeczytasz w 1 min.

Wprowadzona do Counter-Strike: Global Offensive mapa Canals została stworzona w oparciu o pewne historyczne włoskie miasteczko.

Świat gry Counter-Strike: Global Offensive wzbogacił się o nową mapę – Canals, czyli „kanały”. Tym, o czym warto w jej kontekście wspomnieć, jest fakt, że bazuje ona na „historycznym włoskim mieście” i została stworzona w oparciu „o prawdziwe plany architektoniczne”.

Strefa antyterrorystów na mapie Canals to duża, otwarta przestrzeń, podczas gdy obszar kontrolowany przez terrorystów tworzy półksiężyc złożony z mniejszych przestrzeni. Zdaniem twórców lokacja ta spodoba się miłośnikom skomplikowanych taktyk.

CS:GO Canals mapa

Pomimo bazy w postaci autentycznego środowiska, twórcy zdecydowali się na „wyczyszczenie” i zwiększenie kontrastu w krajobrazie włoskiego miasteczka. Wszystko to, aby poprawić widoczność – tak ważną w przypadku tej konkretnej gry.

Mapa Canals dostępna jest we wszystkich trybach rozgrywki i Valve zachęca graczy do jej testowania oraz dzielenia się opiniami, które pozwolą poprawić jej wszelkie niedoskonałości. Poniżej zaś możecie zobaczyć kilka screenów przedstawiających tę arenę:

Oprócz mapy aktualizacja do CS:GO wprowadza także nową skrzynkę (Spectrum Case) z 17 skórkami do broni oraz poprawia model terrorysty Pheonix i drobne elementy na mapach Nuke, Cobblestone, Italy i Cache.

Źródło: Counter-Strike Blog, PC Gamer

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zero-Cool
  2
  Ooo trzeba zacząć grać zebrać nowe skrzynki i posprzedawać...
  • avatar
   xchaotic
   1
   Loohoo, nowy kontent w cesa!!!
   • avatar
    Mir00
    -4
    Ehh a Valve to samo... Raz na jakiś czas rzucą jakąś mapą, dowalą kilkadziesiąt nowych skórek, i to wszystko. Zamiast poprawić MM, tickrate, VAC, ale nie po co, przecież z tego nie będzie kasy. Właśnie dlatego przestałem w to grać.
    • avatar
     HardCorak
     -5
     ile wam Gejben sypną za ten news?