Gry

CyberMiszcz Quake Live. Weź udział w turnieju!

przeczytasz w 1 min.

Wystartowały zapisy do kolejnego turnieju gry Quake organizowanego przez zespół Cybersport. Tym razem pasjonaci sportów elektronicznych oraz dynamicznych shooterów zmierzą się w internetowych rozgrywkach CyberMiszcz Quake Live. Na najlepszych zawodników cybersportowych potyczek czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Rozgrywki przebiegać będą w trybie 1on1 w formie double elimination. W przypadku dużej liczby zapisanych graczy, kilka pierwszych rund może zostać rozegranych w formie single elimination, bądź też turniej zostanie podzielony na fazę grupową, po której rozpoczną się zmagania w drabince wygranych oraz przegranych. W zależności od ilości zapisanych zawodników, cybersportowe zmagania trwać będą od 2 do 5 tygodni. Zapisy do turnieju CyberMiszcz Quake Live zakończą się 18 kwietnia. Warunkiem przystąpienia do e-sportowych zawodów jest posiadanie konta w serwisie Cybersport.pl.
 
Szczegółowe informacje na temat zapisów, nagród oraz zasad rozgrywek można znaleźć na stronie internetowej cybersport.pl.

Źródło: Cybersport

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Player1
  0
  Kto do chu** pana nazwał turniej CyberMiszcz...??
  • avatar
   NomadDemon
   0
   mnie razi ze wersji for linux nie ma jeszcze ;/ a tez chce wziac w tym udzial!
   • avatar
    Szymon331
    0
    Jakoś mnie nie ciągnie do rywalizacji o nagrody. Czerwone oczy, ślina cieknąca z ust, chłodna dłoń na myszy i ból głowy. Tak sobie wyobrażam wielogodzinną rozgrywkę turniejową. Nie, dziękuję, ja wolę ostre DH na świeżym powietrzu. Ale ta przeglądarkowa gra Quake jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.