• benchmark.pl
 • E3
 • Cyberpunk 2077 z bogatą edycją standardową [AKT. 2 - unboxing edycji kolekcjonerskiej]
Gry

Cyberpunk 2077 z bogatą edycją standardową [AKT. 2 - unboxing edycji kolekcjonerskiej]

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, że prócz gry otrzymamy kilka dodatków, za równo fizycznych jak i cyfrowych. To sprawia, że Cyberpunk 2077 będzie jeszcze bardziej łakomym kąskiem.

Już od kilku tygodni wiemy, że Cyberpunk 2077 ‏będzie obecny na E3 2019. Mamy nadzieję poznać sporo nowych informacji i zobaczyć kolejny materiał z rozgrywki. Chociaż twórcy długo trzymali wszystko w tajemnicy, wygląda na to, że na ostatniej prostej przed imprezą zepsuto jedną z niespodzianek.

W sieci pojawiła się grafika zdradzająca zawartość edycji standardowej. Nastraja sporym optymizmem, ponieważ zanosi się na to, że prócz gry otrzymamy kilka dodatków - mapę świata, kompendium wiedzy o świecie, pocztówki i naklejki. To nie wszystko, ponieważ edycja standardowa obejmować ma również cyfrowe elementy - ścieżkę dźwiękową, mini artbook, tapety oraz podręcznik Cyberpunk 2020.

Cyberpunk 2077 edycja standardowa

Grafika pozwala również zapoznać się z projektem okładek. Niektóre osoby poddają w wątpliwość tego typu wybór producenta i wydawcy (kontrowersje budzi zwłaszcza kolorystyka), ale można być niemal pewnym, że nie jest to próba wprowadzania nas w błąd. Identycznymi plakatami gra promowana jest bowiem w Los Angeles.

Potwierdzenie (lub wręcz przeciwnie) powyższych rewelacji przyniosą wspomniane targi E3 2019. Cyberpunk 2077 powinien pojawić się na konferencji organizowanej przez firmę Microsoft, którą zaplanowano na niedzielny wieczór.

Cyberpunk 2077
foto: twitter - Game Mania NL

AKTUALIZACJA, 09.06.2019

Na konferencji firmy Microsoft zorganizowanej w ramach E3 2019 poznaliśmy nie tylko datę premiery Cyberpunk 2077. Polski producent już teraz zaprasza do skorzystania z przedsprzedaży, poza edycją standardową przygotował również edycję kolekcjonerską. Zainteresowani wszelkie szczegóły znajdą na oficjalnej stronie internetowej gry.

Cyberpunk 2077 edycja standardowa
Cyberpunk 2077 - edycja standardowa (kliknij, aby powiększyć)

Cyberpunk 2077 edycja kolekcjonerska
Cyberpunk 2077 - edycja kolekcjonerska (kliknij, aby powiększyć)

AKTUALIZACJA 2, 10.06.2019

Jeśli grafiki nie bardzo do kogoś trafiają, producent zaprezentował materiał wideo przybliżający edycję kolekcjonerską gry. Warto dodać, że zestaw wyceniono na 749,99 złotych (na każdej z platform docelowych).


Źródło: dsogaming, Game Mania NL, Cyberpunk 2077

Warto zobaczyć również:

Komentarze

37
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Foxy the Pirate
  8
  Są jeszcze duzi developerzy, którzy nie robią popeliny. Przyjemne uczucie, mieć świadomość, że sami możemy się takimi szczycić :)
  • avatar
   piotreeeek
   2
   Założe sie że to będzie GOTY w 2020. A TLOU2 może sie schować przy takim killerze.
   • avatar
    stach122
    0
    Kogo interesuje w tym przypadku wersja standardowa, biore ultimate/complete preordera. Jedna z niewielu gier gdzie nie martwię sie żę bedą to źle wydane pieniądze.
    • avatar
     miedzianek
     -1
     A gdzie DLC na day 0 :D?
     • avatar
      marianb
      -2
      Sorry ale fpp rpg to coś czego nie znoszę.
      • avatar
       Lara-Croft
       -3
       Jaka otwarta mapa jak to kilka osobno wczytywanych? Pokaż mi w Wiedźminie ten śnieg jak w RDR https://youtu.be/TnfFxx-SnjU czekam. A może błoto na bagnach? https://youtu.be/FS1e4133goc Co modów jeszcze na to nie zrobili? :D
       • avatar
        king2127
        0
        Mam nadzieję, że nie będzie kosztować 199zł, widziałem na aledrogo, wieśka 3 kupiłem za 119zł . Jak chcą osiągnąć sukces w Polsce to niech to dobrze przemyślą. resztę świata mogą doić :)
        • avatar
         kkastr
         0
         Szkoda, że wybrali taki żłobkowy kolor na tło dla postaci z okładki. Gra zapowiada się ciekawie, ale ta okładka, choć w gruncie rzeczy jest mało nieistotna, ale trzeba uczciwie powiedzieć - jest najsłabszym stylistycznie elementem tej produkcji jaki zaprezentowano.
         • avatar
          Marucins
          0
          Śmieci zbierające kurz.