Gry

Czekasz na Watch Dogs: Legion? Poznaliśmy dokładną datę premiery

przeczytasz w 1 min.

Prace nad Watch Dogs: Legion zauważalnie się przeciągają, ale wygląda na to, że obecnie wszystko idzie już po myśli twórców. Ujawniono informacje, które powinny ucieszyć zainteresowanych tym tytułem.

Kiedy premiera Watch Dogs: Legion?

Jeszcze w zeszłym roku Ubisoft zdecydował się opóźnić premiery kilku swoich gier, w tym również Watch Dogs: Legion. Nie poznaliśmy wtedy dokładnego terminu i trzeba było na niego poczekać dość długo, bo aż do dziś. Podczas Ubisoft Forward ujawniono, iż Watch Dogs: Legion trafi w ręce graczy 29 października.

Na zabawę mogą nastawiać się właściciele PC (Epic Games i Uplay) oraz Xbox One i PlayStation 4. Po pojawieniu się Xbox Series X i PlayStation 5 gra zawita również na te platformy.

Gameplay z Watch Dogs: Legion

Poza powyższym zwiastunem wprowadzającym w fabułę oraz klimat, a także potwierdzającym wspomnianą datę premiery, na Ubisoft Forward zaprezentowano również obszerniejszy materiał przybliżający najważniejsze elementy rozgrywki. To niejako telegraficzny skrót atrakcji, na jakie można nastawiać się w dystopijnym Londynie.

„Po raz pierwszy przyjrzyj się rozgrywce w Watch Dogs Legion. Do dyspozycji masz całą populację potencjalnych rekrutów i wszystkie miejskie technologie. Hakuj, infiltruj i walcz o wyzwolenie Londynu. Dowiedz się więcej o tym wciągającym scenariuszu i odkryj, jak możesz wykorzystać system »Graj jako ktokolwiek«.”

Źródło: Ubisoft Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  2
  No to powodzenia życzę Ubisoft-owi. Jedna AAA 2 dni przed Cyberpunk-iem a druga 10 dni po.
  Chyba że chcą w tym roku wykręcić jeszcze gorszy wynik niż w zaszłym roku fiskalnym, wtedy wszystko jest oki!
  • avatar
   Kenjiro
   0
   Cóż, szału nie robi... kolejna strzelanka, a motyw hackowania jest tylko coraz mniej znaczącym gadżetem... czym to się różni od serii FC?
   • avatar
    xbk123
    0
    Nie wiem, ale to po prostu wygląda brzydko IMO. Te animacje jakieś kulawe i rwane. Postacie takie, że żadną nie chciałbym grać.