Audio

Cztery nowości Creative na wakacje

przeczytasz w 1 min.

Bezprzewodowe słuchawki Outlier Air Sports, niedrogie „pchełki” Outlier Active, przenośny głośnik Muvo Play i stacjonarne głośniki Pebble Plus – to nowości Creative na tegoroczne wakacje.

Creative jest firmą, która od lat stara się motywować swoimi produktami użytkowników do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas zorganizowanej w tym tygodniu konferencji zaprezentowała kilka ciekawych nowości, które wylądują na polskich półkach sklepowych już w te wakacje.

Najważniejszą nowością jest Creative Outlier Air Sports – to całkowicie bezprzewodowe słuchawki o bardzo atrakcyjnej charakterystyce. Na liście cech szczególnych odnajdujemy łączność Bluetooth 5.0 (z aptX i AAC Audio), czas pracy między ładowaniami sięgający 10 godzin oraz ważną w przypadku sportowych akcesoriów odporność na pot. Cena? 389 zł.

Creative Outlier Air Sports

Z kolei dla aktywnych osób poszukujących czegoś tańszego, przygotowane zostały (widoczne na zdjęciu otwierającym tego newsa) słuchawki douszne Creative Outlier Active z przewodem na kark. Producent obiecuje „pompowanie adrenaliny w sporcie dzięki wysokiej jakości dźwiękowi Bluetooth w doskonałej cenie”. Jakiej? 129 zł.

Kolejna nowość to przenośny głośnik bezprzewodowy Creative Muvo Play. Jego cechy charakterystyczne to technologia Bluetooth 5.0, 10-godzinny czas pracy, wodoszczelność (IPX7) oraz obecność mikrokontrolerów mających zapewniać głębokie basy. Cena? 169 zł.

Creative Muvo Play

Dopełnienie całości stanowią zasilane przez USB, biurkowe głośniki 2.1 Creative Pebble Plus. Ich charakterystyczna stylistyka ma też praktyczne zastosowanie. Producent tłumaczy, że taka konstrukcja satelitów zapewnia docieranie dźwięku prosto do uszu użytkownika. Za ile? 149 zł.

Creative Pebble Plus

Wszystkie wymienione urządzenia zadebiutują na polskim rynku w lipcu, oprócz słuchawek Outlier Active, których premiera jest planowana na sierpień.

Źródło: Creative

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    stalkerpl
    1
    miałem głośniki tej firmy, w pierwszej kolejności psuł sie pilot przewodowy i strasznie z jakiegoś powodu buczały, w tym roku kupiłem głośniki Logitech Z537, nie obyło się bez reklamacji ale jest ok, o niebo lepiej w stosunku do crativ