Gry

Dante’s Inferno otrzyma tryb kooperacji?

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza produkcja twórców rewelacyjnego Dead Space jeszcze nie zdążyła mieć swojej oficjalnej premiery, a już w sieci pojawiać się zaczęły pogłoski o ciekawym dodatku DLC wprowadzającym do gry nową postać i tryb sieciowej kooperacji.

Już w ten piątek swoją premierę będzie miała jedna z ciekawszych gier akcji tegorocznej zimy. Chodzi oczywiście o Dante’s Inferno, grę będącą luźną adaptacją pierwszej księgi jednego z arcydzieł włoskiej literatury - Boskiej Komedii Dantego Alighieri.

Choć najnowszy projekt twórców Dead Space wydaje się nie wnosić niczego odkrywczego do gatunku hack’n’slash czerpiąc pomysły ze znanych już gier pokroju God of War to jednak mimo to ma duże szansę stać się sporym hitem. Udostępniona parę tygodni temu wersja demonstracyjna gry pokazała bowiem wszystkim, że prawdziwa siła tego tytułu tkwi w niesamowitym wręcz klimacie.

Tymczasem jak donosi serwis Shacknews wczoraj do sieci wypłynęła informacja o kolejnym dodatku do Dante’s Inferno zatytułowanym Trials of St.Lucia planowanym na kwiecień 2010 roku. Wedle niepotwierdzonych źródeł miałby on wprowadzać do gry tryb sieciowej kooperacji oraz grywalną postać Świętej Łucji, w którą w opcji współpracy mógłby wcielić się drugi gracz. Inną intrygująco zapowiadającą się nowością miałby być specjalny edytor poziomów pozwalający na tworzenie własnych misji.

Najciekawsze jest jednak to, że pomimo braku oficjalnego potwierdzenia wszystkich tych rewelacji ze strony Electronic Arts w sieci pojawił się jak najbardziej realny zwiastun tego dodatku. Możecie go zobaczyć poniżej.

Na koniec przypominamy, że pierwszy dodatek DLC do Dante’s Inferno zatytułowany Dark Forrest pojawi się już w marcu na obu wspieranych platformach – Xbox 360 i Playstation 3.

Źródło: Shacknews.com

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damian Szymański
  0
  Ehhh, dlaczego nie wydadzą tej gry na PC... Będę musiał się obejść smakiem...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   ha, a ja mam ją na xboxa :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Da się w to grać? Czy to kolejna durna gra typu "trzymaj wciśnięte A i idź naprzód"? I jak się to ma do Boskiej Komedii? Jak Troja do Iliady, czy trochę lepiej?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ooo a ja widziałem film animowany piekło Dantego i widzę że to to samo co ta gra.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A na PSP podobno opóźniony :(.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Dzięki żonie (namówila mnie na zakup PS3) sobie ją sprawię, bo faktycznie zapowiada się niezły klimat.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Dzięki żonie (namówila mnie na zakup PS3) sobie ją sprawię, bo faktycznie zapowiada się niezły klimat.