Gry

40 minut z (gamescomowym demem) Darksiders III

przeczytasz w 1 min.

Od premiery gry Darksiders III dzielą nas już tylko trzy miesiące. A może aż trzy? Zobaczcie nowy zapis rozgrywki, a sami stwierdzicie, która z tych opcji jest dla was prawdziwa.

Za trzy miesiące każdy zainteresowany taką opcją gracz będzie mógł wcielić się w Furię i rozpocząć walkę ze sługami Siedmiu Grzechów Głównych. Na razie jednak możemy szczegółowo przyjrzeć się rozgrywce, bo do sieci trafił obszerny, 40-minutowy gameplay z Darksiders III, przedstawiający to, co firma THQ Nordic przywiozła ze sobą na Gamescom 2018.

Walkę o przywrócenie równowagi między dobrem a złem rozpoczniemy 27 listopada, kiedy to gra zostanie udostępniona na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zarówno przeciwnikom (z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć), jak i narzędziom (z jakich podczas tych pojedynków skorzystamy) poświęcony został nowy zwiastun przygotowany specjalnie z okazji Gamescomu:

Darksiders III – trailer z Gamescom 2018:

Mogą się jednak pojawić zarzuty, że tworząc zwiastun, łatwo można ukryć rozmaite niedociągnięcia. Dlatego też podczas wspomnianej imprezy firma THQ Nordic oddała również w ręce testerów fragment gry do samodzielnego sprawdzenia. Redaktorzy serwisu Gematsu skorzystali z okazji, a całość uwiecznili na wideo. Dzięki temu każdy może zobaczyć…

Jak wygląda Darksiders III? - gameplay:

I co o tym wszystkim myślicie? Czy Darksiders III ma miejsce na waszych listach „gier do koniecznego sprawdzenia”?

Źródło: Gematsu, THQ Nordic 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DreamerDream
  0
  Widzę, że znowu gra będzie niegrywalna na najwyższych poziomach trudności przez zbyt niski FoV (D2 miał 55) zapewne przez konsole. Nic tylko czekać, aż jakaś dobra dusza stworzy "niemożliwego" (bo twórcy pisali, że zmiana foV w silniku jest niemożliwa) cheata na zmianę FoV.
  • avatar
   sabaru
   0
   Z tego co widzę ta to lubi chodzić po ciasnych pomieszczeniach. Jak nie kanały, to jakieś jaskinie, jak nie jaskinie to ciasne budynki. Choć sama gra wygląda spoko.
   • avatar
    SirMichael
    0
    z mojej strony jest to mega "meh".
    • avatar
     leon-san
     0
     Furia - jako główna postać ma zadziwiająco słabo zrobioną twarz i mimikę. To już Wojna z pierwszej części lepiej wyglądał.
     • avatar
      Pankracy666
      0
      Szczerze to po tym co pokazał God of War to tutaj szału nie ma.

      Ile można jechać na fejmie pierwszej części? Według mnie 1 była najlepsza, a nim dalej tym gorzej.