Gry komputerowe

Survival horror z gatunku ambitnych - Daymare: 1998 debiutuje na rynku

przeczytasz w 1 min.

Dziś na rynku debiutuje Daymare: 1998 – trzymający w napięciu trzecioosobowy survival horror dla miłośników klimatu rodem z Resident Evil. 

Daymare: 1998 - premiera gry

Za Daymare: 1998 odpowiada włoskie studio Invader, które skorzystało z pomocy polskich wydawców: Destructive Creations i All in! Games. Owocem jest survival horror nawiązujący do tytułów z lat 90. z wielowątkową opowieścią o walce z efektami chemicznej katastrofy, przedstawioną z perspektywy trójki bohaterów. 

W Daymare: 1998 sporo się nastrzelamy, ale też będziemy musieli ruszyć szare komórki, by rozwiązać rozmaite zagadki, a do tego na bieżąco kontrolować stan naszego zdrowia i ekwipunku. Podstawowym celem jest przetrwanie, a zadanie to zdecydowanie nie będzie należeć do najprostszych. Drugi cel do tego wcale nie jest łatwiejszy: trzeba odnaleźć sens w tym chaosie.

Daymare: 1998 screen

Jakim chaosie? Otóż akcja rozpoczyna się na terenie tajemniczego ośrodka badawczego, w którym opracowywana jest śmiercionośna broń chemiczna. W wyniku pewnego niedopatrzenia dochodzi do katastrofy, która przekształca spokojne miasteczko w strefę śmierci, a mieszkańców – w krwiożercze potwory.

Od dziś gra Daymare: 1998 jest dostępna na platformie Steam. Jeśli zdecydujecie się na zakup w ciągu najbliższego tygodnia, zapłacicie o 10 proc. mniej, czyli 97,19 zł. Jeszcze przed końcem tego roku produkcja studia Invader zadebiutować ma także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

A to już…

Premierowy trailer gry Daymare: 1998:

Źródło: Destructive Creations, Outreach, Steam

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!