Gry PlayStation 4

Deep Down zalicza duże opóźnienie

przeczytasz w 1 min.

Wydawało się, że prace nad grą postępują zgodnie z planem, ale rzeczywistość okazała się zdecydowanie inna.

Deep Down gra opóźnienie

Nie ulega wątpliwości, że Deep Down to jedna z najbardziej oryginalnych gier, jakie szykowane są z myślą o konsoli PlayStation 4. Niestety, trzeba będzie na nią poczekać jeszcze naprawdę długo.

Wydawało się, że prace nad grą postępują zgodnie z planem. Nie docierały do nas żadne niepokojące informacje i spodziewano się, że wraz z japońską premierą PlayStation 4 na tamtejszym rynku rozpoczną się beta testy gry. Niestety nic podobnego nie będzie miało miejsca, a, co gorsza, ich opóźnienie będzie całkiem znaczne.

"Myślę, że będziemy gotowi do podania wszystkich informacji po zakończeniu lata, a więc trzeba będzie poczekać chwilę po premierze PS4 z 22 lutego. Nie chcemy ryzykować stwierdzeń: To można było zrobić na PlayStation 3. Chcemy stworzyć grę, która w pełni wykorzystuje specyfikację konsoli PS4." - Kazunori Sugiura ze studia Capcom

Naturalnie automatycznie przełoży się to na datę premiery ostatecznej wersji gry. Można też spodziewać się, że gracze w Europie poczekają jeszcze dłużej. Pesymiści zaczynają przebąkiwać nawet o tym, iż Deep Down może mieć problemy z tym, by zawitać na nasz kontynent w tym roku.

W tym momencie warto przypomnieć słowa innego przedstawiciela studia Capcom. Masaru Ijuin w udzielonym w styczniu wywiadzie stwierdził, iż przygotowanie gier na Xbox One i PlayStation 4 wymaga zdecydowanie więcej czasu, niż miało to miejsce w przypadku konsol poprzedniej generacji. Widać, że w przypadku Deep Down stwierdzenie to się sprawdziło.


Źródło: vg247, pushsquare, youtube

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Antiax
  1
  Jeśli coś wymaga dopracowania, żeby było lepsze to jestem jak najbardziej za tym. Może sam się skusze na konsolę PS4 w tym roku, ale czekam na jakieś ciekawe tytuły. Oczywiście z niecierpliwością wyglądam Wiedźmina 3, bo chciałbym zobaczyć jaka różnica będzie między wymaksowanymi ustawieniami na PC, a konsolami nowej generacji.
  • avatar
   cyferluu
   1
   Jak zrobią już pierwszą dobra grę, powtarzam dobrą na odpowiednim poziomie to już pójdzie z górki. Dobre gry które są nie jako czymś nowym lub nie są klonami już istniejących produkcji widocznie muszą być tworzone w odpowiednio długim czasie, no nie da się inaczej.
   • avatar
    piccardo
    0
    A która gra nie jest opóźniona? "Xbox One i PlayStation 4 wymaga zdecydowanie więcej czasu, niż miało to miejsce w przypadku konsol poprzedniej generacji" a niby w czym problem co nagle nie wiedzą co to X86?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     to jest teaser nie trailer