• benchmark.pl
  • Gry
  • Destiny 2: Twierdza Cieni – zbliżają się Karmazynowe Dni
Gry

Destiny 2: Twierdza Cieni – zbliżają się Karmazynowe Dni

przeczytasz w 1 min.

Karmazynowe Dni to wyczekiwane wydarzenie na żywo w Destiny 2. Honoruje nierozrywalne więzi, które Strażnicy tworzą zarówno na polu bitwy, jak i poza nim.

Miłość zawiśnie w powietrzu w Destiny 2: Twierdza Cieni

Jeżeli ostatnio czułeś się trochę samotny, a w ogniu bitwy silnie odczuwasz, że brakuje partnera u boku to zbliżające się wydarzenie jest w sam raz dla ciebie. Karmazynowe Dni stwarzają doskonałą okazję do nawiązania niezniszczalnej więzi z innym Strażnikiem.

Bungie tak właśnie zaprasza nadchodzące wydarzenie.

Odkąd rozpoczęliśmy eksplorację kolonii, żaden Strażnik nie zatriumfował samotnie. Po raz kolejny nadszedł czas uhonorowania więzi, która łączy Strażników na polu bitwy. Spotkajcie się z lordem Shaxxem w Wieży i poczujcie ogień koleżeństwa, który rozniecić mogą tylko Karmazynowe Dni. Chwyćcie za broń, porwijcie się z motyką na słońce i stańcie się jednością.

Destiny 2: Twierdza Cieni – zobacz zwiastun Karmazynowych Dni

Wydarzenie rozpoczyna się 11 lutego, a kończy 18 lutego 2020 roku.

Wszyscy są zaproszeni do udziału w Karmazynowych Dniach. Jednakże nowi gracze muszą najpierw uciec z kosmodromu, aby odblokować wieżę i zdobyć 790 Mocy. Kiedy spełnią już te wymagania, odblokują kamień milowy i będą mogli porozmawiać z Lordem Shaxxem w Wieży.

Od zeszłego roku można grać w Destiny 2 zupełnie za darmo, jednak z ograniczeniami. Chcąc mieć dostęp do rozwiniętej wersji trzeba zdecydować się na płatną opcję. Twórcy ostatnio ciężko pracują nad rozwojem tego tytułu i gracze na pewno mogą spodziewać się kolejnych wydarzeń i dodatków.

Źródło: Bungie

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!