Gry na konsole

Beta testy Destiny tylko dla wybranych? - Polacy mogą obejść się smakiem

przeczytasz w 1 min.

Beta wystartować ma na początku przyszłego roku i dostępna będzie dla właścicieli docelowych platform Destiny. Niestety tylko w niektórych krajach.

Destiny gra beta testy

Ostatnio niewiele mówiło się o Destiny, a przecież produkcja ta zapowiada się jako jeden z ciekawszych tytułów zmierzających na konsole nowej generacji. Pojawiające się w sieci plotki zmusiły jednak Activision do zabrania głosu w sprawie tytułu przygotowywanego przez studio Bungie.

O grze zrobiło się głośno od razu po jej zapowiedzi. Twórcom udało się bowiem zainteresować graczy bardzo oryginalnym światem, jaki zostanie im tutaj przedstawiony. Przypomnijmy, że widoczne będą tutaj wpływy klimatów fantasy i science-fiction, co jest bez wątpienia pomysłem bardzo intrygującym. Z czasem zaczęły pojawiać się jednak materiały ukazujące rozgrywkę i szybko okazało się, że Destiny to nie tylko interesujące tereny do zwiedzania, ale również, a może przede wszystkim, dynamiczna strzelanka. Doceniono to już m.in. na targach Gamescom 2013, gdzie tytuł najlepszej gry na PlayStation 4 trafił do Destiny właśnie.

Sklep Amazon wzbogacił kartę tego tytułu o informację, wedle której zakupujący grę przed premierą otrzymają dostęp do beta testów. Wieść ta szybko dotarła nie tylko do graczy, ale również do Activision, które mogło ją już jedynie potwierdzić i tak też zrobiło.

Beta wystartować ma na początku przyszłego roku i dostępna będzie dla właścicieli wszystkich docelowych platform Destiny - konsol obecnej i nowej generacji. Na stronie gry znaleźć można listę sklepów biorących udział w akcji, ale niestety nie znajdziemy na niej sprzedawców z Polski. Jeśli się to nie zmieni to z pewnością wielu graczy będzie niepocieszonych.

Niejako na deser zaprezentowany został również nowy zwiastun gry. Właśnie z nim Was teraz zostawiamy i nadmieniamy jeszcze, że premiera ostatecznej wersji Destiny planowana jest na wiosnę przyszłego roku.


Źródło: destinythegame, eurogamer

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!