Gry na konsole

Bungie nie wierzy, że recenzje Destiny oddały możliwości gry

przeczytasz w 1 min.

Pete Parsons, COO Bungie, jest przekonany co do tego, że Destiny zasłużyło jednak na nieco wyższe oceny niż te, które zostały tej produkcji przyznane.

Destiny gra

Większość graczy mających kontakt z Destiny zgodnie przyzna, że jest to tytuł naprawdę udany. Nie zaszkodziły mu też raczej przedpremierowe recenzje, w których zebrał całkiem dobre noty. Okazuje się jednak, że producent ma w tej kwestii pewne wątpliwości.

Pete Parsons, COO Bungie, jest przekonany co do tego, że Destiny zasłużyło jednak na nieco wyższe oceny niż te, które zostały tej produkcji przyznane. Nie wynika to jednak rzekomo z tego, że gra nie spodobała się recenzentom, ale z faktu, iż mieli oni za mało czasu na dokładne sprawdzenie tego co ma ona do zaoferowania.

"Gdybym był recenzentem to wydaje mi się, że zrobienie recenzji Destiny w tak krótkim czasie byłoby niemożliwe, ponieważ nie sposób doświadczyć tutaj pełni atrakcji. Ledwo sprawdzisz trochę kampanii, trochę PvP i nie sposób sprawdzić wszystkiego co pojawi się do końca gry. Naprawdę dużym pytaniem jest to, jak gry takie jak Destiny będą recenzowane w przyszłości?"

Tak czy inaczej, dzieło Bungie obroniło się chyba samo, a producent nie ma tak naprawdę wielu powodów do narzekań. Destiny może pochwalić się już przecież 9,5 miliona zarejestrowanych graczy.

Ciekawi jesteśmy Waszej opinii. W jak dużym stopniu kierujecie się, jeśli w ogóle, recenzjami gier?

Źródło: gamerant

Komentarze

36
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  15
  Sądzę, że tutaj nadała by się ankieta, jak kto ocenia Destiny :P
  • avatar
   desuu
   6
   Dla mnie nic specjalnego - sama gra w sobie jest dobra, ale na dłuższa mete nudzi w cholere...

   Ile można robić w końcu to samo....
   • avatar
    Kieresz
    5
    z gó**a kwiatka nie zrobisz....
    • avatar
     prime27pl
     -4
     Co jakiś temat o konsolach to się zlatują mądrale którzy nawet konsoli nie mają .Hejt i ogólne stawianie minusów .I dziwić się ze na innych portalach maja takie zdanie o benchmarku.