Gry

Deus Ex: Human Revolution - więcej screenów

przeczytasz w 1 min.

Mamy dla Was jeszcze kilka nowych obrazków z nadchodzącej odsłony Deus Exa.

 Warto przeczytać:
 

Elder Scrolls: Skyrim - nowe screeny

Naprawdę staraliśmy się wybrać kilka jak najmniej żółto-brązowych screenshotów z Deus Ex: Human Revolution, ale efekty raczej nie są zadowalające. Wygląda na to, że według Square Enix świat cybernetycznej przyszłości nie będzie zbyt zróżnicowany pod względem barw i że za kilkadziesiąt lat wszyscy będziemy tęsknić za włosami Michała Wiśniewskiego.

Tak czy inaczej, na nowych obrazkach z Deus Exa nareszcie możemy zobaczyć odrobinę dynamicznej walki (chodzi oczywiście o screenshot z wypluwającym łuski karabinem) oraz niezbyt zaawansowane efekty HDR, z których producenci na pewno są niezwykle dumni. Na szczęście w serii Deus Ex nigdy nie chodziło o grafikę, a raczej o interesującą fabułę i wolność rozgrywki. Ci, którzy mieli okazję grać w demo "tylko-dla-dziennikarzy" twierdzą, że ten ostatni element został w Human Revolution zaimplementowany bardzo dobrze, a jeśli to prawda, to przymkniemy oko na nawet najbardziej szaro-burą grafikę. A teraz zapraszamy do obejrzenia wspomnianych screenów:

Deus Ex: Human Revolution lub jak kto woli Deus Ex: Bunt Ludzkości pojawi się w sprzedaży w sierpniu, na PC, Xbox360 i PlayStation 3. Polskim dystrybutorem gry jest Cenega.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  0
  smakowite :)
  • avatar
   tom_1984
   0
   Oby te konsolowe ficzery usunęli z wersji PC.