• benchmark.pl
 • Gry
 • Deus Ex: Rozłam Ludzkości dostanie pierwsze DLC jeszcze we wrześniu
Gry

Deus Ex: Rozłam Ludzkości dostanie pierwsze DLC jeszcze we wrześniu

przeczytasz w 1 min.

Równo miesiąc po swojej premierze Deus Ex: Rozłam Ludzkości otrzyma pierwsze rozszerzenie.

Od premiery Deus Ex: Rozłam Ludzkości minęło zaledwie kilkanaście dni. Mimo tego twórcy przygotowują nas już na pierwsze rozszerzenie do gry.

Będzie nim System Rift i najważniejszą chyba informacją jest tutaj fakt, iż mowa o rozszerzeniu fabularnym. Adam Jensen będzie musiał pomóc dawnemu przyjacielowi, a jednocześnie postaci znanej już z Deus Ex: Bunt Ludzkości. Obydwaj panowie wyruszą w kolejną niebezpieczną misję.

„W System Rift połączysz siły z Frankiem Pritchardem, przyjacielem i byłym współpracownikiem Adama, któremu trzeba pomóc w poszukiwaniu informacji o tajemniczej grupie Santeau. Zaślepiony chęcią zdobycia informacji za wszelką cenę, Pritchard jako cel wyznaczy sobie niezwykle pilnie strzeżoną bazę Palisade Blade. Decydując się na pomoc, Adam będzie miał okazję zdobyć wskazówki odnośnie tego kim naprawdę są illuminaci.”

Premiera rozszerzenia System Rift planowana jest na 23 września. Osoby, które nie kupiły Przepustki Sezonowej muszą przygotować się wydatek 11.99 dolarów. Na początku przyszłego roku udostępnione zostanie drugie rozszerzenie - Criminal Past.

Źródło: gematsu

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adios6293
  31
  Jeszcze gry nie zalatali a juz DLC zapowiadaja??!! FUCK ME
  • avatar
   Skaza
   15

   To może już w dniu premiery niech udostępniają DLC. Albo jeszcze lepiej, niech gry przypominają seriale. Co kilka poziomów trzeba będzie dokupić zawartość, aby dokończyć grę.

   • avatar
    AntySyjon
    10
    Gra niegrywalna, bugi, dropy, crashe i nawet łatki nie dali ale dlc już leci, a sam fakt że już jest gotowe i czeka tylko na premierę świadczy o tym że wszystkie poziomy z dodatków i cała zawartość została perfidnie wycięta z całości i opychana bezczelnie jako coś dodatkowego. Rzygać się chce na taką politykę. Cieszę się, że nasi Redzi czy Techland potrafią wydać prawdziwe dodatki pisane po premierze gry za uczciwą cenę, a deus Ex-a nowego nie kupię, chyba że za rok jak będzie wersja complete w keyshopie poniżej 100 zl
    • avatar
     KENJI512
     5
     Ja nie wiem po co oni we wrześniu DLC sprzedają...

     Przecież można było zrobić sprzedaż pre-order tego DLC już przed premierą :D
     • avatar
      Next_Gen_1987
      4
      Gra jest tak zabugowana, że nawet zachodni recenzanci o tym wspominają (czasami nawet na konsolach!) a oni wydają już DLC? Nawet te trzy poprawki, które wydali nie rozwiązują do końca problemu wywalania się gry w niektórych konkretnych miejscach (trzy poprawki naprawiają nieudolnie niemal ciągle te same błędy, to nie świadczy dobrze). Do tego wersja PC jest pozbawiona tzw. efektu Lens Flare, niby nic nadzwyczajnego, ale jednak... A i jeszcze obiecany tryb DX12, którym to dość szumnie reklamowali grę szczególnie w 2015 roku a którego niema w grze, ma ponoć być wydany 6 września. Fabuła też jest chyba najgorszą w historii DX (ogólnie nie jest tragiczna, ale taka jakaś po prostu słaba w porównaniu do innych gier DX, ogólnie jestem ''trochę'' rozczarowany :(
      • avatar
       fuera de la ley
       0
       Bubelek
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Nie pamiętam tak słabej premiery gry od sporego czasu, i nie, nie jestem rozczarowany bo spodziewałem się że nie będzie dobrze po tym co spotkało DE HR. Nawet czysto zręcznościowy Project Snowblind osadzony w świecie DE wypada dużo lepiej od tej części. O ile BAK nie miał w sumie tak złej premiery, bo gra była bardzo dopracowana od strony fabularnej jak i osadzenia świata, brak błędów, jedynie niektórzy mieli problemy wydajnościowe to i tak developer zwracał pieniądze i wycofał grę - ciekawe czy SE uniesie się honorem i zrobi podobnie ?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Kolejny "przypadek", gdy rozbieżność średniej ocen między recenzentami a graczami przekracza 20% :)
         http://www.metacritic.com/game/pc/deus-ex-mankind-divided