Gry

Deus Ex: The Fall: porównanie smartfon kontra PC

przeczytasz w 1 min.

Porównujemy jakość grafiki na smartfonie i pececie w grze Deus Ex: The Fall

Mobilne granie wspina na szczyty popularności. Nie jest to spowodowane jedynie olbrzymią ofensywą tabletów i smartfonów na rynku, ale również wiąże się ze znacznie bardziej zaawansowaną produkcją gier w wersji mobilnej. Coraz częściej te same gry pojawiają się zarówno w wersji mobilnej, jak i PC.

Pokusiliśmy się o krótkie porównanie wersji mobilnej i pecetowej gry Deus Ex: The Fall. Jest to gra FPP, która zgodnie z duchem serii łączy elementy skradanek i FPS.

Jest to dość specyficzny przypadek, z którym jednak jak podejrzewamy, bedzięmy spotykać się częściej. Gra powstała bowiem pierwotnie na platformy mobilne i dopiero później została przeportowana na PC. 

Deus Ex: The Fall w wersji na Windows ma niskie wymagania i ruszy praktycznie na każdym sprzęcie. Po stronie mobilnej wykorzystaliśmy phablet Samsung Galaxy Note 4.

Na materiale wideo widać, że - zgodnie z zapowiedziami - w wersji PC poprawiono między innymi tekstury, czy dodano wygładzanie krawędzi. Tym niemniej wersja na Androida naprawdę nie ma się czego wstydzić.

Porównanie paru kolejnych gier (mobile vs desktop) znajdziecie również na naszym blogu.

Źródło: informacja własna

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Radical
  5
  Dobry port, wygląda prawie jak na telefonie a nawet nie przycina.... ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Jest na odwrót - na smartfony jest dużo mniej innowacyjnych i ciekawych gier niż 2 lata temu. Większość nowych to krzyżówki poprzednich pomysłów, a spora część jest w modelu pay to win.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Przez brak efektów oświetlenia na tablecie wygląda to jak gra z 1997 roku.
    • avatar
     arturho7
     0
     Wystarczy zatrzymać wideo na pierwszej sekundzie i spojrzeć na nogi owej pani i odpowiedź nasuwa się sama.
     • avatar
      t800mm
      0
      Nie jest źle, ale Xcom był prawdziwym przełomem, a wyszedł jakoś prawie 2 lata temu.. Przeszedłem zarówno na PC, jak i na Note 2 ☺