Gry

Devil's Hunt tuż za rogiem

przeczytasz w 1 min.

Nie da się ukryć, że dość często mamy okazję do wspominania o polskich grach. Rodzimi twórcy pracują bowiem nie tylko nad Cyberpunk 2077 i Dying Light 2, ale też nad kilkoma innymi projektami, w tym Devil's Hunt.

W przypadku Devil's Hunt można zacząć używać czasu przeszłego, ponieważ studio Layopi Games zakończyło już prace. Większą rolę ma teraz 1C Entertainment, a więc wydawca gry, która na rynku pojawi się już jutro, 17 września. Zgodnie z zapowiedziami, będzie dostępna na PC.

Ostatni z materiałów wideo skupia się na nieprzyjaznym świecie, z jakim muszą liczyć się tutaj gracze. Wojna totalna pomiędzy aniołami i demonami sprawia, iż trzeba nastawiać się nie tylko na ciężką walkę o przetrwanie, ale również na wybór jednej ze stron konfliktu. Pod względem mechaniki rozgrywki, Devil's Hunt to połączenie gry akcji i RPG.

Devil's Hunt zwiastun gry

Trzeba zaznaczyć, że z czasem lista platform docelowych gry znacząco się rozszerzy. Devil's Hunt trafi bowiem także na Xbox One, PlayStation 4 i  Nintendo Switch. Ich właściciele będą musieli jednak poczekać do pierwszego kwartału przyszłego roku.

Źródło: 1C Entertainment

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xkazik
  0
  podobne do Prototype
  • avatar
   adamgr
   0
   Graficznie to tak z 5 lat temu ale za 20-30 zł sobie kupie bo lubię takie klimaty :)