Pojazdy

Elektryczna hulajnoga DGM i elektryczna deskorolka UGO - kolejne urządzenia w sklepach

przeczytasz w 1 min.

To właśnie ten czas, kiedy do sklepów trafiają kolejne elektryczne pojazdy – w sam raz na wiosenno-letnie wycieczki po mieście, jak i na prezent na I Komunię.

To już ostatni moment, by zdecydować, jaki prezent na Komunię wybrać, a równocześnie początek wiosenno-letniego sezonu urlopowego. Jest to zatem okres, w którym na rynku pojawiają się kolejne elektryczne deskorolki i hulajnogi – niedawno wspominaliśmy o nowościach marki Motus, a teraz dochodzą do nich następne pojazdy.

Hulajnoga elektryczna DGM ES-13

Do sklepów trafia na przykład nowoczesna hulajnoga elektryczna DGM ES-13 z trzema trybami jazdy i tyloma też ustawieniami wysokości kierownicy, co ma pozwalać na dostosowanie jej do różnych potrzeb. Ma też błotniki, dwa amortyzatory, światła z przodu i z tyłu oraz wyświetlacz, na którym pojawia się aktualna prędkość i poziom naładowania akumulatora.

DGM ES-13

Osadzony na pompowanych, 8,5-calowych kołach pojazd rozpędza się do 18 km/h, pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 15 stopni i pozwala przejechać maksymalnie 20 km na jednym ładowaniu. Jego sercem jest 300-watowy silnik, a kolejnym istotnym atutem – zwarta, składana konstrukcja ułatwiająca transport. Sugerowana cena to 1100 zł, ale na przełomie kwietnia i maja można zaoszczędzić nawet 300 zł.

Deskorolka elektryczna UGO UHD-1135

Ciekawą nowością jest też elektryczna deskorolka (czy też hoverboard, jeśli ktoś woli takie nazewnictwo) UGO UHD-1135. Ma ona całkiem duże, 8-calowe koła i dwa silniki o łącznej mocy 700 watów, które pozwalają rozpędzić ją do 15 km/h. Producent chwali się też wysoką odpornością (na uderzenia, kurz czy zachlapania).

UGO UHD-1135

Deska została wyposażona w akumulator LG, którego jedno pełne naładowanie zapewniać ma możliwość przejechania maksymalnie 20 kilometrów. W akcji możecie zobaczyć ten model na filmie poniżej, a jeśli jesteście zainteresowani jego zakupem, to przygotujcie się na wydatek rzędu 950 złotych.

Źródło: Entrymedia, uGo, 4 Publicity, DGM

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!