Gry

Dishonored: Definitive Edition już dostępne

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Z tego też powodu nadmienić wypada, na co można w tym przypadku liczyć.

Dishonored: Definitive Edition

Dishonored to bez wątpienia jeden z ciekawszych tytułów, jakie debiutowały w 2012 roku. Mimo wysokich ocen i dość sporej liczby branżowych wyróżnień trudno oprzeć się jednak wrażeniu, że dzieło Arkane Studios przez niektórych graczy nie zostało nawet zauważone. Jest szansa, aby teraz się to zmieniło.

Wraz z zapowiedzią Dishonored 2 ujawniono bowiem, że premiery doczeka się także Dishonored: Definitive Edition. Na rynku amerykańskim odbyła się ona nawet już wczoraj, a od piątku po propozycję tę sięgnąć można będzie także w Europie. Z tego też powodu nadmienić wypada o opublikowanym przez producenta i wydawcę materiale wideo, a także przypomnieć, na co można w tym przypadku liczyć.

Nikt zaskoczony nie będzie. Dishonored: Definitive Edition to nieco podrasowana graficznie gra, a także pakiet wszystkich wydanych do niej dodatków. Wśród nich są duże rozszerzenia fabularne - The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches, jak również nieco mniejsze, ale również urozmaicające nieco zabawę dodatki Dunwall City Trials i Void Walker's Arsenal.

Dishonored: Definitive Edition przygotowano z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. W oczekiwaniu na debiut spojrzeć można na premierowy zwiastun omawianej propozycji.


Źródło: youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kiciulek
  Znaczy co? Dishonored GOTY zmienia nazwę na Dishonored: Definitive Edition? Może lepiej by popracowali nad stworzeniem wyzwań, które są realne do wykonania... a nie to co było w dodatku The Knife of Dunwall
  9
 • avatar
  DonHugo
  To się nazywa dymać graczy..
 • avatar
  prime27pl
  Podobno jest lipa bo grafika jak z lastgena...
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  jak słyszę tą muzykę z trailera tej gry to aż mam ciarki ,
  mam nadzieje że 2 część zachowa klimat z pierwszej części

 • avatar
  Konto usunięte
  Odgrzewania kotletów ciąg dalszy!