Gry komputerowe

Dodatek Eight Princes do Total War: Three Kingdoms na pierwszym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Sięgnęliście po Total War: Three Kingdoms? Rozgrywka przypadła Wam do gustu? Jeśli odpowiedzi brzmią twierdząco to zapewne nie przejdziecie obojętnie obok dodatku Eight Princes.

Total War: Three Kingdoms spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Nic dziwnego, że twórcy ze sporym entuzjazmem pracują nad nową zawartością. Już wkrótce można będzie sięgnąć po dodatek Eight Princes.

Wkrótce, a dokładnie 8 sierpnia, bo właśnie na ten dzień ustalono datę premiery. Przedsprzedaż trwa już teraz (na platformie Steam), decydując się na skorzystanie z niej można zaoszczędzić 10% i wydać 34,19 złotych.

Dodatek Eight Princes przyniesie nową kampanię, której akcja ma rozgrywać się 100 lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Atmosfera w dynastii Jin stanie się na tyle napięta, iż wizja wojny domowej zacznie się urzeczywistniać. Gracze sięgający po omawiany dodatek mogą spodziewać się ośmiu nowych grywalnych książąt należących do znanych już pięciu podstawowych klas postaci, ale preferujących odmienne style i dysponujących unikalnymi oddziałami. Nie zabraknie nowych zadań, budowli, jednostek elitarnych i nastawień (bogactwo, duch, siła i umysł).

Total War: Three Kingdoms Eight Princes - pierwszy zwiastun

Źródło: Total War

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Ciekawski_
    1
    Najpierw to niech pousuwają błędy. Jestem fanem serii od pierwszego Szoguna, ale braki techniczne i niedoróbki to największa bolączka serii. Od czasu Empire: Total War, nauczyłem się, że nie ma najmniejszego sensu kupować gry z tej serii wcześniej niż rok po premierze. A najlepiej poczekać na jakąś zbiorczą wersję z wszystkimi dodatkami. Wówczas nie dość, że mamy w końcu kompletny produkt, to jeszcze większość błędów jest już naprawiona.